2726
عنوان

نظرسنجی مادرشوهری...

352 بازدید | 20 پست

قبول دارین اگر ادم عاشق شوهرش باشه با مادرشوهرشم دوست میشه و انقد مشکل بین عروس و مادرشوهر پیش نمیاد؟؟؟

تعداد رای : 65
نظرسنجی
بله خیلی تاثیر داره
18
27%
خیر ربطی نداره
47
72%

چند وقته ازدواج کردین عزیزم...؟ 

اِلهی و رَبّی مَن لی غَیرُک...🙏🌟                             رَبِّ لا تَذَرنی فَرداً وَ انتَ خَیرُ الوارِثِین...💛👼🏼                 اللهم صَّلِ عَلی مُحَمد وآلِ مُحَمد و عَجِل فَرَجَهم...🌻

ربطی نداره. شماوهم فکر میکنم تازه ازدواج کردی. و سنت هم پایینه 😐😐

البته من مشکلی با مادر شوهرم ندارم. اما فکر نکنم ربطی به این موضوع داشته باشه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من عاشق شوهرمم ولی مادرشوهرنه چون خودش نخواهدباحرفاش گوشه کنایهاش ناراحتم میکنه

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

بنظر من تاثیر نداره فقط مونده ب نوع برخورد مادرشوهر شایدم تاثیر منفی داره ک تو میخوای عشقت فقط برا خودت باشه

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.
ربطی نداره. شماوهم فکر میکنم تازه ازدواج کردی. و سنت هم پایینه 😐😐 البته من مشکلی با مادر شوهرم ند ...

دوتاشو درست حدس زدی اما من واقعا همچین حسی دارم ب مادرشوهرم چون شوهرمو دوس دارم شوهرمم مادرشو دوس داره منم ناخودآگاه مامان شوهرمو خیلی دوس دارم و بشدت احترام میزارم بهش برا همین این سوال واسم پیش اومد شاید واقعا بیربط باشه نمیدومم

نه عزیزم قبول ندارم. من با این دید ازدواجکردم که انقدر با مادرشوهرم خوب باشم که زبانزد خاص و عام باشیم و قصه عروس و مادرشوهرو تمومش کنم اما نشد مادرشوهرم خیلی بد تا می کنه باهام ما توی یه ساختمونیم اوایل هر روز اگه شده روی پنج دقیقه میرفتم سر میزدم بهش اما با رفتاراشون کاری کردن که تبدیل شد به دو سه روز یه بار بعد حالا شاید شاید یه هفته ده روز یه بار برم ده دقیقه بشینم و خیلی وقتا هم یه چیزی میگن یا رفتاری می کنن که باعث رنجشم میشه. الان انقدر امرژی منفی بهم دادن که اصلا نمیتونم تنهایی برم پیششون وقتایی هم که با شوهرمهستم پنج دقیقه الی ده دقیقه بیشتر نمیشه. خود شوهرم هم نمیدونم چرا دوست نداره زیاد بریم اوایل بیشتر خود اون رفت و امدمون رو کم کرد تا الان به این وضعیت رسیدیم

دوتاشو درست حدس زدی اما من واقعا همچین حسی دارم ب مادرشوهرم چون شوهرمو دوس دارم شوهرمم مادرشو دوس دا ...

متو مادرشوهرمم‌خیلی باهم‌رفیق هستیم ازدست هم ناراحت نمیشم‌اگه هم‌بشیم ازدل هم درمیاریم.سنمم‌کم‌نیست۳۰ سالمه.بنطرم به ذات دونفره نه دوست داشتن شوهر.اینامنم‌خاهرشوهرندارم‌احساس میکنم‌اینم‌یک‌دلیل که دوست شدیم‌منو مادرشوهرم‌وگرنه خاهرشوهر حسود نمیذاشت😉😉

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋
دوتاشو درست حدس زدی اما من واقعا همچین حسی دارم ب مادرشوهرم چون شوهرمو دوس دارم شوهرمم مادرشو دوس دا ...

یکم بگزره میفهمی منم سه سال عروسشونم وقتی جاریام بد میگفتن ازشون ناراحت میشدم ولی دو ماه پیش بهم ثابت شد چقد بدذاتن

دخمل مامان پسمل مامان عاشقتونم نفسای مامان  

انشالله وشبخت باشی و انشالله همیشه بادهم خوب باشین ☺

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

صبر کن یکی دوبار که مثل عقرب بهت نیش و کنایه بزنه حساب کار دستت میاد 

کاش میشد زندگی تکرار داشت لا اقل تکرار را یکبار داشت
متو مادرشوهرمم‌خیلی باهم‌رفیق هستیم ازدست هم ناراحت نمیشم‌اگه هم‌بشیم ازدل هم درمیاریم.سنمم‌کم‌نیست۳ ...

حالا من سه تا خواهر شوهر دارم. اما با مادر شوهرم خیلی صمیمی هستم و نا حالا نشده به هم با بی احترامی حرف بزنیم. خدایی خواهرهای شوهرم هم اهل دخالت کردن تو زندگی برادهاشون نیستن. من هم خیلی باهاشون خوبم و احترام میزارم. 

2706