1472
1411

یکی از تکنسین های همسرم یه خانمه ..۳۸ سالشه..مجرده..خیلی خانم خوبیه..ولی هر از گاهی احساس میکنم یهو بهم بی محلی میکنه..مثل امروز..دیدمش سلام علیک کردم یکم سرد بود..ولی جلو همسرم باهام خوبه..به نظرتون حسودیه؟؟؟

من اهمیت نمیدم زیاد

واسه همین نمیدونم تا بقیه بهم بگن ک فلانی داره بهت حسادت میکنه

امیدوارم خدا ب توهم بده ک انقد  حسرت زندگی بقیه رو نخوری و عقده هاتو تو مجازی خالی نکنی❤️                                        دوست عزیز وقتی ریپلای نکردم یعنی با شما حرف نزدم پس لطف کن وقتی دارم با کسه دیگه ای حرف میزنم ریپلای نکن و نظرتو ب من تحمیل نکن 

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

اوهوم

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐
1436
1334

من تشخیص نمیدم و همش با خودم تکرار میکنم که من چیزی برتر از دیگران ندارم تا بهم حسادت کنن

پس هیچ حسودی دور و برم نمیبینم

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های مهربون لطف میکنین برای اینکه رایان کوچولوی من سلامت به دنیا بیاد یه صلوات بفرستین؟🤩....اگه فرستادین بگین منم برای حاجت دلتون صلوات بفرستم مهربونا😍😘🤗
1476
من تشخیص نمیدم و همش با خودم تکرار میکنم که من چیزی برتر از دیگران ندارم تا بهم حسادت کنن پس هیچ حس ...

اخه وقتی به طرف هیچ بدی نکرده باشی..اتفاقا خیلی هم باهاش خوبی یهو فاز به فاز میشه یعنی چی؟؟

نه باهات سرد باشه ربطی به حسودی نداره باهات حال نمیکنه طرف 

دقیقا موافقم

یه روزی آدم حالش خوب نیست نمیتونه مثل قبل گرم و صمیمی باشه

یه وقتم میبینی باهامون حال نمیکنن اصلا این چیزا دلیل بر حسادت نیست

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های مهربون لطف میکنین برای اینکه رایان کوچولوی من سلامت به دنیا بیاد یه صلوات بفرستین؟🤩....اگه فرستادین بگین منم برای حاجت دلتون صلوات بفرستم مهربونا😍😘🤗
دقیقا موافقم یه روزی آدم حالش خوب نیست نمیتونه مثل قبل گرم و صمیمی باشه یه وقتم میبینی باهامون حال ...

من این رفتارو عیب از طرف خودم میبینم..از اونجاییکه اعتماد به نفس بالایی ندارم همش پیش خودم میگم حتما خیلی عیب دارم ک طرف از من خوشش نمیاد..اعتماد به نفسم میاد پایین

به نظر من تو داری به اون حسودی می کنی😁😁😁 وگرنه بخاطرش تاپیک علم نمکردی 😁😁😁 برو زندگیتو بکن عز ...

بخاطر اون نزدم گلم..یه سوال کلی پرسیدم  اونو مثال زدم..لطف کن قضاوت الکی نکن

1450