2737
2734
همون که مزد ساختش کمه؟ فکر کنم دست دومه طلاهاش ولی خیلی باصرفه هست

تازگی رفتین

همش دست دوم نیست

می خاستم بیینم برای هدیه عروسی تا دو‌تمن می شه چیز درست حسابی پیدا کرد اونجا

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه این چند وقته اما غدیر هم یکم پایین تره از جواد اونم خیلی منصفه

اخه اون جواهر بعید میدونم با دو تومن بشه برلیاناتمی هم خرید

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊
2731
تازگی رفتین همش دست دوم نیست می خاستم بیینم برای هدیه عروسی تا دو‌تمن می شه چیز درست حسابی پ ...

نه جواد نه غدیر اونطوری دست دو ندارن که همش نو هست

نهایت یه کوچولو دست دو دارن

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
اخه اون جواهر بعید میدونم با دو تومن بشه برلیاناتمی هم خرید

نه طلاهم زیاد داره بی جواهر

جواد جواهرش بیشتره اتفاقا

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738
بالای خیابون یکم ازادگان اتیش گرفته چندتاماشین اتش نشانی هم رفتن خاموش کردن دیگه نمیدونم چه خبره دقی ...

جدی؟ نمیدونین کجا آتیش گرفته؟ میترسم مواد سمی باشه. همه هم خوابن الان که بریم خونه فامیل 

جدی؟ نمیدونین کجا آتیش گرفته؟ میترسم مواد سمی باشه. همه هم خوابن الان که بریم خونه فامیل 

خیابون ۲۸ بود ولی چی اتیش گرفته بود نمیدونم ازبس دودبود نرفتیم بیرون

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..
تازگی رفتین همش دست دوم نیست می خاستم بیینم برای هدیه عروسی تا دو‌تمن می شه چیز درست حسابی پ ...

سنجاق رو چک کردین؟ اون طلاهاش خوشگله و مزد ساختش کمه. معمولا هم سبکه و بدون جواهر 

2706