2410
2553

دوست عزیز شما جواهری جواد میشناسی امیر آباد پایین تر پمپ بنزین

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
دوست عزیز شما جواهری جواد میشناسی امیر آباد پایین تر پمپ بنزین

من خیلی رفتم چطور

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2714
وای شما کجای امیر ابادین دوست منم بچه کوجیک مریض داره اونجاست مشکل پیش نیاد براش

نزدیک انرژی اتمی 😕 خیلی بده بوش همه محله هم دود برداشته، آتش‌نشانی هم میگه نمیتونیم اطلاعات بدیم، همکارا دارن مهار میکنن 😐

عزیزم من امیرآبادم اما بوی دودی حس نمیکنیم داره بارون میباره سمت فروشگاه اتکا هستیم

جدی؟😳 مگه میشه بارون بیاد اونجا، اینجا نیاد؟ یعنی نزدیک پارک لاله؟ 

من خیلی رفتم چطور

تازگی رفتی می خاستم بیینم 

تا ۲تومن چیز درست حسابی میشه خرید

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊
تازگی رفتی می خاستم بیینم  تا ۲تومن چیز درست حسابی میشه خرید

نه این چند وقته

اما غدیر هم یکم پایین تره از جواد اونم خیلی منصفه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2706