1676
1605

دوست عزیز شما جواهری جواد میشناسی امیر آباد پایین تر پمپ بنزین

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

وای شما کجای امیر ابادین دوست منم بچه کوجیک مریض داره اونجاست مشکل پیش نیاد براش

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بوخودا باردار نیستم تیکر ماله تفلدمه              بچه ها جون پیجمو تو اینستا دنبال کنین panahhhhhh.gh
1677
وای شما کجای امیر ابادین دوست منم بچه کوجیک مریض داره اونجاست مشکل پیش نیاد براش

نزدیک انرژی اتمی 😕 خیلی بده بوش همه محله هم دود برداشته، آتش‌نشانی هم میگه نمیتونیم اطلاعات بدیم، همکارا دارن مهار میکنن 😐

نزدیک انرژی اتمی 😕 خیلی بده بوش همه محله هم دود برداشته، آتش‌نشانی هم میگه نمیتونیم اطلاعات بدیم، ه ...

انرژی اتمی به فرشی مقدم نزدبکه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بوخودا باردار نیستم تیکر ماله تفلدمه              بچه ها جون پیجمو تو اینستا دنبال کنین panahhhhhh.gh
8
عزیزم من امیرآبادم اما بوی دودی حس نمیکنیم داره بارون میباره سمت فروشگاه اتکا هستیم

جدی؟😳 مگه میشه بارون بیاد اونجا، اینجا نیاد؟ یعنی نزدیک پارک لاله؟ 

آره

وای خدا خودش رحم کنه به بچش اسم داره طفلی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من خیلی رفتم چطور

تازگی رفتی می خاستم بیینم 

تا ۲تومن چیز درست حسابی میشه خرید

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊
تازگی رفتی می خاستم بیینم  تا ۲تومن چیز درست حسابی میشه خرید

نه این چند وقته

اما غدیر هم یکم پایین تره از جواد اونم خیلی منصفه

این ریشه های پُر جان در عمق تشنه ی خاک این خانه را بسازند اندیشمند و دل‌پاک
همون که مزد ساختش کمه؟ فکر کنم دست دومه طلاهاش ولی خیلی باصرفه هست

تازگی رفتین

همش دست دوم نیست

می خاستم بیینم برای هدیه عروسی تا دو‌تمن می شه چیز درست حسابی پیدا کرد اونجا

نه این چند وقته اما غدیر هم یکم پایین تره از جواد اونم خیلی منصفه

اخه اون جواهر بعید میدونم با دو تومن بشه برلیاناتمی هم خرید

تازگی رفتین همش دست دوم نیست می خاستم بیینم برای هدیه عروسی تا دو‌تمن می شه چیز درست حسابی پ ...

نه جواد نه غدیر اونطوری دست دو ندارن که همش نو هست

نهایت یه کوچولو دست دو دارن

این ریشه های پُر جان در عمق تشنه ی خاک این خانه را بسازند اندیشمند و دل‌پاک
1651