1480
1632
عنوان

خواهرم دلمو شکست

359 بازدید | 18 پست

تو رو خدا دل نشکنین با زبونتون؛فقط اومدم همین بگم خیلی سخته؛اونم اگ بدونین واقعا کسی رو نداره طرف...

میشه برا حل شدن مشکل منم یه صلوات بفرستی❤🙏

حرفت درسته ولی خودتو قوی کن حرف ادما برات مهم نباشه حتی خواهر

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

منم خیلی از خواهرام دلم شکسته. درکت میکنم. چون از خواهر دیگه توقع نداریم.  برای من دیگه انقدر پیش اومد دیگه دلم براشون تنگ نمیشه. براشون دعا میکنم اما دیگه جایی تو قلبم ندارن 

هنر مادران ایرانی تربیت قاسم سلیمانی هاست. سردار شهیدم فرزند منم قاسم سلیمانی است انشاالله 
1522
منم خیلی از خواهرام دلم شکسته. درکت میکنم. چون از خواهر دیگه توقع نداریم.  برای من دیگه انقدر پ ...

منم دیگ گفتم برو ب سلامت نه من نه تو

دلت و پشتت به خدا  گَرم باشه، همین😍 خدا حواسش هست. انشالله خودش متوجه میشه  حرف خوبی نز ...

ممنون ولی تیری که در رفت دیگه رفت...

خواهرم امسال ۳۰ ساله میشه خیلی سوتی داده تو زندگیش .  خودش که ازدواج نکرده  باعث شده مردم دیگه نمیان جلو واسه من چون من کوچیکترم . هیچ وقت فکر نمیکنه حرف میزنه .  صدبار گفتم نکن اینجوری ولی کو گوشه شنوا . من همه کاری واسش کردم ولی اون خیلی کمتر کرده واسه من ولی برعکس فکر میکنه . بعضی موقع فکر میکنم کاش بزرگترازش میبودم اینجوری زندگیم پیچیده نمیشد . منم تو دعوا بعضی چیزا رو به روش میارم اونم بمن حرف زشت میزنه . تقصیرمن نیست که هرجا میره یه سوتی میده . اگه جلوی خودشو میگرفت منم گ فتارش نمیشدم . 

الان که این چیزا رو گفتید من دلم سوخت برا حالتون ولی یاد خودمو حواهرم افتادم که گفتید چیزایی بروتون میاره . نمیتونم قضاوت کنم .شاید شما هم باهم کارایی که تو گذشته کردید باعث شدید خواهرتون ضربه بخوره و داغ داشته باشه . و تو دعوا بیان جلو چشمش 

8
خواهرم امسال ۳۰ ساله میشه خیلی سوتی داده تو زندگیش .  خودش که ازدواج نکرده  باعث شده مردم ...

نه عزیزم هم بزرگه هم شوهر و بچه داره من آخرین بچم طلاق گرفتم .گفت تو مایه ننگ مایی و آبروی مارو   با طلاقت بردی مث دوران عهد قاجار فکر میکنه،دهنش باز میکنه دیگه هرچی بیاد ذهنش میگه.دائم زخم زبون میزنه واقعا من کاریش ندارم....

نه عزیزم هم بزرگه هم شوهر و بچه داره من آخرین بچم طلاق گرفتم .گفت تو مایه ننگ مایی و آبروی مارو &nbs ...

حتما خانواده شوهرش تیکه بارونش میکنن .ولی به هیچکس ربط نداره تو طلاق بگیری . چون اگه با اون مرد بخوای زندگی کنی و بدبختت کنه هیچکس نمیاد ازت دفاع کنه . پس الانم درمورد طلاقت هیچکس نظر نده . جلو همه رو بگیر  نزار برات تصمیم بگیرن . 

نه عزیزم هم بزرگه هم شوهر و بچه داره من آخرین بچم طلاق گرفتم .گفت تو مایه ننگ مایی و آبروی مارو &nbs ...

باز تو خوبه طلاق گرفتی 

من چی ک یه دوس پسر داشتم

باورت میشه خاهرم میومد با مامانم کتکم میزدن میگفتن ابرومونو بردی تو ننگ خانواده ای؟؟؟

از اون طرف گوشیش زنگ میخورد میرفت با دوس پسرش میخرفید؟؟؟

نفرینش کردم مث سگ طلاق گرفت 

اون موقع بهش گفتم تو بیشتر مایه ی ننگی بدبخت

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
1432