2726
عنوان

حتما ی بار امتحان کنین!😨

201 بازدید | 10 پست

تاحالا تو گوگل به لاتین عاشورا(ashura) رو سرچ کردین؟ 

سرچ کنین و فقط عکسایی که به نمایش گذاشترو نگا کنین!!!و با تصورات و چیزایی که از واقعیت عاشورا دارین و دیدین مقایسه کنین  تا بفهمین اونایی که میخوان اسم امام حسین و مسلمونارو بد جلوه بدن

چقدر کثیفن و چقدر خوب کار خبیثشونو تبلیغ میکنن!

امام زمان وقتی ظهور کنه خودشو به همه عاااالم!!!پسر کسی که تشنه در کربلا شهید شد معرفی میکنه 

خودشو پسر امام حسین معرفی میکنه.

به همه عالم، چون امام حسین از طریق همین پیاده روی اربعین به دنیا شناخته میشه و امام زمان خودشو با کسی که شناخته شده معرفی میکنه تا همه بشناسنش😍

۳۰ میلیون جمعیت برای عزاداری چهلم اربابشون چند ساله با پای پیاده این مسیرو طی میکنن و دشمن از رسیدن این خبر به گوش دنیا میترسه و همه تلاششو میکنه تا جلوی این کارو بگیره این در حالیه که ی شیر تو ناف آفریقا سه قلو بزاد نیم ساعت بعد همه دنیا میفهمن!

لطفا لطفا لطفا به شایعات فضای کثیف مجازی اعتماد نکنید

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)

دقیقا

👌

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یا خدا فقط اونجا که چاقو گرفته رو سر بچه😭

خیلی وحشتناکه😔😢😭😭😭

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
2728
درسته ولی تصویرها واقعیه ساختگی که نیست قدیما تو ایران از این کارا میکردن دیگه کشورای دیگه شاید الان ...

بله هنوز هستن نادونایی ک اینطوری عزاداری میکنن. بعصیاشونم فریب خورده امثال صادق شیرازی هستن‌ ولی ببینید چنددرصدشون اینطورن؟ اینکه همه عکسای اول گوگل تصاویری از عزاداری این دسته باشه طبیعیه؟؟

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
درسته ولی تصویرها واقعیه ساختگی که نیست قدیما تو ایران از این کارا میکردن دیگه کشورای دیگه شاید الان ...

خب شاید ساختگی نباشه ولی چرا بین این همه زیبایی خشن ترین و کثیف ترین عکسارو انتشار داده؟ 

خودت تاحالا چنین چیزی دیدی؟

قمه زنی ی کار حرام و خارج از دین هست

چرا به فارسی این عکسا نمیا 

پس مشخصه هدفش وحشی نشون دادن مسلماناس

چون عاشورا یکی از کلمات اساسی شناخته شدن مسلمان و اسلام تو دنیاس 

حقیقت عاشورا کجا و این عکسا کجا

بله!!!

متاسفانه این قضیه خیلی وقته که به همین شکله!!!

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید
خب شاید ساختگی نباشه ولی چرا بین این همه زیبایی خشن ترین و کثیف ترین عکسارو انتشار داده؟  خودت ...

بله من خودم هم بچگی ها چنین صحنه هایی دیدم ضمنا گوگل فقط اون تصویر هایی که این نوشته رو توش داره میاره این نشون میده دیدگاه اینگلیسی زبان ها راجع به مسلمونا چطوره همانطور که ما هم ممکنه نسبت به جاهایی از دنیا دیدگاه های نادرستی داشته باشیم

ضمنا درسته این عکس ها برای زمان ما درست نیست ولی برای سال ها پیش کاملا درسته من از بزرگترهای فامیل شنیدم که وقتی بچه بودن روز عاشورا سرشون رو با تیغ خراش میدادن و کارهای مشابه دیگه

بله من خودم هم بچگی ها چنین صحنه هایی دیدم ضمنا گوگل فقط اون تصویر هایی که این نوشته رو توش داره میا ...

خب منم همینو میگم دوست عزیزم

درباره ما اشتباه فکر میکنن (یا میخوان که اشتباه فکر کنن😑)اشتباهم به خورد جامعشون میدن 

در حالی که اصل اسلام و مسلمان این نیست 

چرا همه چیز انقدر به روز و آپدیته ولی قمه زنی که ی کار رد شده هست همچنان برای عاشورا تو این صفحه مونده