2726

من یه ساله واس ترشاحت بینیم وچرک گلون دکتر میرم هیچ نتیجه نگرفتم کیا با این روش درمان شدن البته اینم بگم سینوزیت ندارم الرژیم ندارم فقط ترشح بکوب سرم سنگینه حال ندارم گلومم چرکی شده 

شستشو دادی سینوساتو؟ اگر عنبرنسارا دود بدی همونجا رسوب میکنن حالت بدتر میشه

شستشو بده بعدش از کپسول پاورفیت و زینک پلاس استفاده کن یه مدت خودتو تقویت کن 

عنبرنسارا دود نده مگر پیرزنی که اینکارارو کنی؟

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
شستشو دادی سینوساتو؟ اگر عنبرنسارا دود بدی همونجا رسوب میکنن حالت بدتر میشه شستشو بده بعدش از کپسول ...

اخ شستشو چقد بدم خسته شدم ازبس دادم عع سینوزیت ندارما الرژیم هرچی قرص میندازم کورتونم زدم الرژیم نیس نمیدونم چرا ترشح میاد فقط

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخ شستشو چقد بدم خسته شدم ازبس دادم عع سینوزیت ندارما الرژیم هرچی قرص میندازم کورتونم زدم الرژیم نیس ...

به یه چیزی توی محیط آلرژی داری

ما یه گونی برنج داشتیم توی خونه بهش حساست داشتم

2728
من هر دفعه سرما میخورم دود میکنم . خیلی زودتر خوب میشم . این سری که دود دادم که نوزادم از من نگیره و ...

من ی سال ترشح بینی دارم خوب نمیشم نمیدونم چرا

از کجا فهمیدی ب اون گونی الرژی داری

مامانم فهمید من نفهمیدم

یبارم به یه مبلمان حساسیت داشتم

یبارم به یه روفرشی حساسیت داشتم

ببین چه وسیله جدیدی اومده توی خونتون بعد مریض شدی

مامانم فهمید من نفهمیدم یبارم به یه مبلمان حساسیت داشتم یبارم به یه روفرشی حساسیت داشتم ببین چه و ...

مبلمان چ ربطی به الرژی داره اره راس میگی ما مبلامون بالا بود اوردیم پایین بعد دوماه اینطوری شدم‌اخه مبل چ ربطی ب الرژی داره

مبلمان چ ربطی به الرژی داره اره راس میگی ما مبلامون بالا بود اوردیم پایین بعد دوماه اینطوری شدم‌اخه ...

به چوبش شاید حساسیت داری

لحاف جدید مثلا

لباس جدید

2706