2733
2734

ناراحت نشین ولی وقتی فاطمه رو با اسمای دیگه ترکیب میکنین هم زشت و مسخره میشه هم حرمتش از بین میره.مثل کیانا فاطمه.نازنین فاطمه.یا تک بزارین فاطمه یا کلا یه چیز دیگه بزارین.نه ترکیباتی که اصلا سنخیتی باهم ندارن

لحظه به لحظه ی زندگی من،با غم رفتن توعه لعنتی سپری شد😔💔#Aخدایا به بزرگیت قسم،لطفا نزار حسرت نوازش دوباره ی موهای عشقم بمونه رو دلم☹❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ناراحت نشین ولی وقتی فاطمه رو با اسمای دیگه ترکیب میکنین هم زشت و مسخره میشه هم حرمتش از بین میره.مث ...

کیانا فاطمه هم داریم؟...خیلی مسخره هست...

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
2738
خواهرم گزاشته و بشدت پشیمونه میگه کاش همون گزاشته بودم نازنین خوده دخترشم الان اصلا دوس نداره فاطمه ...

انصافا نازنین کجا فاطمه کجا.بچه حق داره

من به اندازه ی یک ابر دلم میگیرد وقتی از پنجره می بینم حوری(دختر بالغ همسایه) پای کمیاب ترین نارون روی زمین فقه میخواند.سهراب سپهری

من میخوام بذارم آرمیتا فاطمه...به هیچ کسم هیچ ربطی نداره😎

وقنی که دختر کوچکی بودم،هیچکس بهم نگفت تو دختر خوشکلی هستی! به نظرم باید به تمام دختران کوچک،حتی اگر زیبا نباشند،گفته شود که تو چقدر زیبا هستی...!مرلین مونرو

اسم دختر دوست منم نازنین فاطمه س دخترش الان پیش دبستانیه و به شدت گله مند از اسمش.اگه دوست دارید خب همون فاطمه بزارید

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
2706