2737
2734
عنوان

دوری شوهر

245 بازدید | 23 پست

سلام بچه ها. من شوهرم قراره بره خارج از کشور،بره اونجا اقامت اون کشورو بگیره بعد بیاد دنبال من منو ببره، سر همین یه پنج شیش ماهی حداقل باید دور باشیم سر این حالم خیلی بده خیلی خیلی من جوریم ک حتی ی شبم جدا از شوهرم نبودم حالا برام خیلی سخته بعد مادرم اینا ک یه شهر دیگه ان من باید پنج شیش ماهو خونه مادر شوهرم باشم  بچه هم ندارم،  اگه کسی  تجربه دوری از همسر اینطور داره بیاد شوهرم اصلا دلش تنگ نمیشه میگه ب بعدش فکرکن راحت زندگی میکنیم اما من سختمه هم خونه مادرشوهر بمونم هم دوری از همسر جوریم نیس ک من با شوهرم برم مجبورم بمونم 😔😔😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بمون خونه ی خودت یا برو شهر مادرت 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

وای من شوهرم ی شب رفته بود بانه وسایل بخره

انگاری ی سالی بود ندیده بودمش

اونم نمیتونه زیاد دور بمونه

خدا کمکت کنه سخته واقعا

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

نمیخوام ته دلت روخالی کنم ولی چندنفرمیشناسم بعد ۷  ۸ ماه شوهرشون یا آس وپاس برگشته اقامتشون جورنشد یکیم دوساله شوهرش اونجاست

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
2706