2726
عنوان

رابطه بعدازسزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی مبارکه 

میشه از سزارین بگی

چطور بود؟ بیحسی بودی؟ بعدش چقدر طول کشید سر پا شدی؟ درد زیاد داشت؟

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2728
اسی مبارکه  میشه از سزارین بگی چطور بود؟ بیخسی بودی؟ بعدش چقدر طول کشید سر پا شدی؟ درد زیاد د ...

مرسی عزیزم ده روزه،آره بیحسی بودم ،الان چندروزه خوبم خودم میتونم کاراموبکنم ،من طبیعی بودم بعد سز اورژانسی شدم ،ولی واقعا خداروشکر ک سز شدم نمیتونستم طبیعی روتحمل کنم 

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 
تا کی از توالت فرنگی استفاده کنیم؟

تا هروقت خودت احساس کردی میتونی رو پاهات بشینی بلند بشی معمولا بعد از کشیدن بخیه ها دیگه میتونی زمان خاصی نداره خودت متوجه میشی ولی از من میشنوی اصلا دیگه به توالت ایرانی برنگرد مزخرفه پادرد میگیری

عزیزم فرقی ندارا زایمانت چیه بعد ۴۰روز باید رابطه داسته باشی تا رحم جمع شه برا بدن خودتم خوبه

مرسی عزیزم 

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 
2706