1472
1459
عنوان

رابطه بعدازسزارین

496 بازدید | 44 پست

میخواستم بدونم بعد ازسزارین تا چند هفته نباید رابطه داشته باشی 

بلاخره پسرمو بغل کردم ،خدایا چجوری شکرت کنم تورو ک انقد بزرگی ،شکرت ک بهم بزرگترین معجزت رو دادی ،قول میدم ازاین امانتی ک بهم سپردی بیشترازجونم نگهداری کنم ،شکرت ک مادرشدم خدا جونم خیلی دوست دارم خودت پسرمو حفظ کن 😍😘❤

تا خون ریزی قطع شه دیگه‌ . ما روز ۱۵ داشتیم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436

بعد از زایمان تا چهل روز نداشته باشی بهتره

☘🥰 من در رقابــــت با هیچ ڪس نیستـــم 😊 در مسابقه با خودم تـلاش میکنـــم 🤩 هیچ رغبتی ندارم به هر نحوی وارد بازی بهتــــر بودن از کسی شوم 😬 تنها هدفــم این است ڪه بهتــــر از گذشته ام شوم 🌸🤩 پیشـــرفت کنم 🥰 من این هســـتم 😃 من آزادم 🌸🤩😃                                                                           ❤تاپیکم که تجربیاتم درباره درمان تنبلی تخمدان هست بخونید دوستان خودم نتیجه گرفتم ان شاءالله شما هم نتیجه بگیرید ❤
1449
1474

چه سزارین چه طبیعی باید بعد چهل روز رابطه داشته باشی

💞خدایا مرسی بابت  نی نی خشکلم تو دلی نازم که باعث شده چراغ خونم و قلبم روشن بشه ایشالله که به یاری خودت خدای من این قند عسل رو باخوشی به دنیا بیارم 💞👈بچها لطفا واسه سلامتی نی نی خشکلم صلوات بفرستین💞ایشالله که دامن تمام همه خانوم هاسبز بشه و همه مامانی بشن✌

اسی مبارکه 

میشه از سزارین بگی

چطور بود؟ بیحسی بودی؟ بعدش چقدر طول کشید سر پا شدی؟ درد زیاد داشت؟

آوا خانم خوشگل ما هم  صبح یه روز قشنگ پاییزی بدنیا اومد و چشم ما به جمالش روشن شد    

میگفتن تا ۶۰ روز،میخواستم الان ازشما بپرسم 

بلاخره پسرمو بغل کردم ،خدایا چجوری شکرت کنم تورو ک انقد بزرگی ،شکرت ک بهم بزرگترین معجزت رو دادی ،قول میدم ازاین امانتی ک بهم سپردی بیشترازجونم نگهداری کنم ،شکرت ک مادرشدم خدا جونم خیلی دوست دارم خودت پسرمو حفظ کن 😍😘❤
1457