2733
2739
عنوان

کیا بدخوابن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 179 بازدید | 30 پست
شوهرمم میگه میگه کار نمیکنی خسته نیستی خوابت نمیبره خخخخ 

اره منم اینجوری بودم، دیوونه میشدم دیگه از فکرای بیخود

الان ساعت 11 بیهوش میشم  

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یا عصر میخوابین یا صبح تا دیر وقت خوابین

مشکلات پوستی داشتین لک  تیرگی . جوش وجای جوش  مشکلات رحمی در خدمتم.       Fateme1634@  آی دی تلگرام .    مکانی برای رسیدن به آنچه آرزویش را داشتید👱🏻‍♀منحصر به فرد😍کمتر پرداخت کن و بیشتر انتظار داشته باش💝🌺همه چیز برای زیبایی و طراوت شما مهیاست💝بفرمائید...
2738

چند روز ساعت پنج یا  شش صبح بیدار بشین 

بعد  ببینید شب بیشتر از یازده دوازده  میتونید بیدار بمونید 

مشکلات پوستی داشتین لک  تیرگی . جوش وجای جوش  مشکلات رحمی در خدمتم.       Fateme1634@  آی دی تلگرام .    مکانی برای رسیدن به آنچه آرزویش را داشتید👱🏻‍♀منحصر به فرد😍کمتر پرداخت کن و بیشتر انتظار داشته باش💝🌺همه چیز برای زیبایی و طراوت شما مهیاست💝بفرمائید...

من خیلی بیدار باشم شب تا دوازده 

خواب شب ونیمه شب لازمه ولی از وقتی دنیا مجازی اومده خوابه هم فراموش شده مجرد بودیم بابام ساعت نه خاموشی میزد چهار صبحم بیداری 😂

2706