2726
عنوان

وقتی دارم‌ میمیرم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 28 پست
احتمالا...چون خیلی سردم میشه...وااااقعاامروز داشتم میمردم حتی نمتونستم حرف بزنم😣

دوتا مفنامیک اسید بخور باهم و کمرت گرم کن

هرکس بد مابخلق گوید،ماچهره زِ غم نمیخراشیم  ماخوبی اوبخلق گوییم تاهردو دروغ گفته باشیم😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یذره نمک میخوردی اینجوری میشی یذره نمک و شکر و اب حل بگیر بخور. مث او ار اس

بعد گلاب ب روت بالانمیاوردم؟عاخه حالت تهوعم داشتم...قوز بالاقوز-_-

سعی کنیم "قضاوت" نکنیم.اونم تو فضای مجازی!

تو ی لیوان آب جوش یکم زرچوبه و نبات و زنجبیل بریز بخور

شیر عسلم خوبه

کیسه ی آب گرم

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏
نوافن درویشی؟ینی چی؟دمنوشه؟

😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣نه بابا نوافن یه نوع میکنه که قوی تر از ژلوفنه...... درویشی هم منظورم فقیرانه س. 😂😂😂😂😂

من دختر با ادبی هستم. اما سر ملیتم با هیچکس شوخی ندارم.پس احترام کورد و نگه دار ❤️
عزیزم ی سر برو دکتر بعد اینکه تموم شدی... درد بیش از حد پریود طبیعی نیست

خواهرکوچیکمم اینجوری میشه هردفه بایدببریمش اورژانس.اونام فقط سرم میزنن

باید ژل رویال بخرید اندازه یه نخود ناشتا مثلا 40 روز بزارید زیر زبونتون امپول نوروبیون سه هفته پشت سر هم بزن بعدش ماهی یکی اینا همش از ضعفه باید قبل پری فکرش بتشی

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

عزیزم کیست ندارین؟ یا عفونت؟

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
از فشار پایین به ادم حالت تهوع دست میده، من که اینجوریم فشارم همینجوریشم 10ه همش فشارم میوفته

خب چیکارمیکنی:(