2726
عنوان

چرا بعضیا کلاس میزارن!😬

554 بازدید | 29 پست

سلام خانوما، یکم اعصابم خورده نمیدونم چرا بعضیا الکی کلاس میزارن؟ خواهرشوهرم تازه 3ماهه نشسته پشت فرمون گواهینامه داره ولی قبلا"نمینشست اما حالا سه ماهه داره رانندگی میکنه نمیدونم احساس میکنم کلاس میزاره، تازه باردارم هست، میخوایم جایی بریم میگه خودم برسونمت و خودم میبرمت و ازین حرفا اعصابم خورد میشه، حس میکنم کلاس میزاره حالا خوبه خودمونم رانندگی بلدیم والا من احتیاجی نمیبینم به این و اون بگم رانندگی بلدم لابد خودشون فکر میکنن من هیچی بلد نیستم بدم میاد کلاس میزارن، تازه رو دست اندازا خیلی تند میرفت، منم حاملم خواستم بگم به بچه خودت رحم نمیکنی به بچه داداشت رحم کن، خلاصه خیلی حرصم گرفت، نمیدونم اگه شما بودین چطوری رفتار میکردین؟؟ ببخشید من خواستم عصبانیتم بخوابه آروم شم گفتم یکم حرف بزنم😜ممنون. 

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نچ ای بابا خواسته برسونتت دیه بیاوخوبی کن😥

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨

حرصم نمى گرفت ولى سوار ماشينش نمى شدم چون خطرناك يه راننده تازه كاره  مخصوصا اگه باردار بودم

من و خداسوار یک قایق 2 نفره شدیم...
من اشتباه کردم جلو نشستم و خدا عقب...
سکان زیر پاى من بود و سر دوراهی ها دلهره میگرفتم... تا اینکه جایمان را عوض کردیم... حالا آرام شدم و هر وقت از او میپرسم که: کجا میرویم ؟؟؟؟ بر میگردد و با لبخند میگوید: تو فقط پارو بزن
عزیزم ماهم داریم یه دونه از این ندید پدیدها ، ولش کن اهمیت نده 😂

خخخخ😀اهمیت نمیدم ولی زورم میاد فکر میکنه ما بلد نیستیم شایدم فکرمیکنه ما مهارت نداریم نمیدونم به جهنم😀😀😀😀😀

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
2706