2703
2553
عنوان

حالم خیلی بده

178 بازدید | 20 پست

همش تونینیسایتم کابری قبلیم ترکیده اه حالم ازخودم بهم میخوره شباتاساعت سه واینانمیخوابم روزاهم دوازده بیدارمیشم همش سرگیجه دارم عصبیم کلافم خودم ودخترم شدیم یه تیکه استخون برنامه غذایی،خواب همش بهم ریخته صدای شوهرمم دراومده شوهرم ساعت دوبرمیگرده واقعاکلافم ولی نمیدنم چرامیام سایت انقدقیافم بدشده وصورتم لاغربس که شبادیرمیخوابم.شمابگیدچیکارکنم

روزا خودتو خسته كن شبا زود بخواب تا دیر وقت ك بیدار باشی خوابت میپره

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
چرا خواهر جان به فکر خودت نیستی به فکر دخترت باش خواب منظم خیلی مهمه من پسرم چند وقته خوابش به هم ...

اره بهانه گیرزودزودمریض میشه لاغرشده خودمم خیلی بدم همش بااسباب بازیاش بازی میکنه تنهاس منم توگوشی

منم يمدت اينطوري شدم امروز بخاطر دكتر زود بيدارشدم رفتم اومدم حموم رفتم تازه يازده شده بود كلي انرژي داشتم از فردا زود بيدار ميخام بشم دخترمم من ميخابم اونم ميخابه تا يازده دوازده خخخ چهارماهشه شبم حالا ١٢ميخابيم

مادان دختري روياپرداز👻

من یه مدتیه میرم پیاده روی،صبح ساعت ۷ بیدار میشم تا ۹ میرم پیاده روی بعد میام خونه کارامو انجام میدم خیلی حالم خوب شده سر حال شدم به همه کارامم میرسم ، شبا تا سرمو میزارم رو بالش خوابم میبره

اگه میشه واسه برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین  
2706