2726
عنوان

رمز گوشی شوهر:

952 بازدید | 64 پست

شوهرم میگه گوشی هر کسی حریم خصوصیشه،به خاطر همین رمز گوشیش رو به من نمیگه ، و میگه بهت اطمینان دارم منم رمز گوشی تو رو نمیخوام بدونم،به نظرتون تو زندگی زن و شوهری چیزی به اسم حریم خصوصی وجود داره ؟؟

🎀تیکر تولد قلب من،پسر گلم بردیا🎀                                   خدایا خونواده کوچیکمون رو در پناه خودت حفظ کن❤🌷 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷

نه

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی به نظرش احترام بزار 

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
2728

نه والااااااا. باید زن و شوهر رمز همو بدونن بنظرمن

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

رمز گوشی من و شوهرم یه  الگو هستش😐😐😐😐شوهرم اگه رمزش عوض کنه بدون اینکه بهم بگه خودم میدونم بجز سال تولد هامون‌چیزی نمیزاره یا اسم خودش همش همین 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2706