2737
2734
عنوان

خانوما کدبانو بیاین

153 بازدید | 19 پست

سلام من شام مهمون دارم عدس پلو رو با برنج خارجی درست کردم برنج خارجیم یه بوی خاصی داره بنظرتون یکی دیگه با برنج ایرانی درست کنم؟آخه شاید بعضیا دوس نداشته باشن برنج خارجی رو

دوست عزیزم ریپلای کن نظرت هرچی باشه محترمه😄پیج اینستامrangipangishop

نه دیگه

بوی خاصش چجوریه؟

خوش بو یا بد بو؟

اگه بد بو ک یکم هل اسیاب کن بپاش رو برنجت

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊

روغن محلی داری؟اگه داری اخرسر ک روغن میریزن رو برنج ازاون بریز عطر برنجت تغیر میکنه و خوش بو میشه 

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم منظورت برنج هندی هست ؟؟؟

خوب دو تا لیوان برنج خارجی بردار یه لیوان برنج ایرانی خوب میشه من همیشه اینکارو میکنم

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد ، خواهان کسی باش که خواهان تو باشد .
عزیزم منظورت برنج هندی هست ؟؟؟ خوب دو تا لیوان برنج خارجی بردار یه لیوان برنج ایرانی خوب میشه من هم ...

اره منم اینکارو میکنم واقعا ب نج ایرانی عطر و طعمشو ب برنج خارجی میده

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
2738
اره منم اینکارو میکنم واقعا ب نج ایرانی لطر و طعمشو ب برنج خارجی میده

زعفرونم که دیگه عالی میشه

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد ، خواهان کسی باش که خواهان تو باشد .
2706