2737
2739
عنوان

خانم ها با فکر اقتصادی بالا بیاین

613 بازدید | 45 پست

من  ماه بعد قرعه کشی خونگی دراومده برام

دوازده تومن

باهاش چه کنم

ی دلم میگه بدم اقا محمد بزنه به کار

البته شراکت نامه مینویسم باهاش

میخام باهاش کار کنم و بتونم دو سه قلم از جهازم که مونده بخرم

نظری دارین بهم بگین

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر

دو سه قلم جهاز آقا محمد خودش کار کنه

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اقا محمد کیست و چ‌کاره است

نامزدمه.عزیزم

بوتیک داره

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
من يه پولي داشتم دادم دست پسر همسايه كه بنگاه داره ، ماهي ٣٥٪‏سود ميداد. بنظرم خيلي خوبه

چطور عزیز

منم پیدا کنم همچین ادمی

2706