2737
2739
عنوان

رسوم مسخره ایران

463 بازدید | 47 پست

شوهرم چند وقت پیش با مادرش مسافرت بود بعد دیشب یه حرفی زد ازش دلخوز شدم گفت مسافرت بوده یه عروسک خرس بزرگ دیده گفت میخواستم بخرم بعد گفتم مامانت جز سیسمونیش همه چی میده دیگه ، حدس زدم این حرفه مادرشه نه خودش ، حتما خواسته بخره مامانش گفته نگیررمادر زنت باید تو سیسمونی بخره ، واقعا رسوم مسخره اس داریم بیچاره مامان من تازه جهاز داده حالا باید بیاد کلی سیسمونی بچه امم بخزه حتی یه عروسک هم نمیشه پدر بچه که خودش بچه رو به وجود اوزده بگیره؟!! من چیزی به شوهرم روم نشد بگم ولی خب خیلی سخته هم وسایل چوب هم لباس هم کالسکه اینا ، عروسک هم مگه واجبه خریدنش؟ انقدر الان اسباب بازی گرونه والا من روم نمیشه به مامانم بگم بریم عروسک هم بگیریم ، از اونور به شوهرمم روم نشد چیزی بگم ولی تو دلم ناراحت شدم که حاضر نیست برای بچه اش حتی یه عروسک بگیره همه ارو از مادر من توقع داره بگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی رسم مزخرفیه این سیسمونی یکی دیگه بچه دار میشه یکی دیگه باید سیسمونی بده اخه به خانواده عروس چه ربطی داره که سیسمونی بدن این مردا هم فقط ادعاشون گوش فلکو کر میکنه ولی خجالت نمیکشن پدرزنشون برا بچشون وسیله بخره 😒

زیبایید،اما خالی هستید،برایتان نمیشود مرد...
2738

اشتباه کردی بهش نگفتی

خودمون داریم به این رسوم مسخره دامن می زنیم

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

مامان و شوهرم شراکتا وسایل بچمو خریدن..

اصلا هم اجباری نیست که همه چیو مامان شما بخره

ما خودمون کمد و سرویس کالسکه و یکم اسلباب بازی گرفتیم

ماماتم لباساش..سرویس حمامش..و یکم اسباب گرفت

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین

باید جوابشو میدادی عزیزم لااقل میگفتی مامانم نهایتا واجباتو میخره دیگه اسباب بازی و چیزای اضافی رو اجازه نمیدم مامانم بخواد زحمت بکشع بچه خودمونه خودمون میخریم 

من برا بچه خودمم نصف بیشتر چیزهاشو خودمو شوهرم خریدیم نزاشتم مامانم بکیره به اصرار خودش یه سری وسایلو مامانم زحمت کشید خرید 

خیلی رسم مزخرفیه این سیسمونی یکی دیگه بچه دار میشه یکی دیگه باید سیسمونی بده اخه به خانواده عروس چه ...

عین بی غیرتیه طلبکاری از خونواده زن برای وسایل بچه یه خانومی چند وقت پیش همین تاپیک زده بود شوهرش طلبکار سیسمونیه از مادر زنش خونواده خانوم هم شرایط دادن سیسمونی نداشتن گفتم شوهرت غیرت نداره بهش برخورد این مسایل تقصیر خودمون هم هست به خیالمون میخوایم دهن خونواده شوهرو ببندیم

من ک جهیزیه و سیسمونی رو شوهرم گرفت.

شوهرم شرایطمو درک کرد و خرید گفت ب کسیم مربوط نیست

خداروشکر ک بعد ۶سال خیلیم خوبه

مادرش فهمید پسرش گرفته کلی حرف زد ولی محل ندادیم

پشت سرم حرف زد ولی یه گوشم در بود یکی دروازه

به توچه😕 به من چه😐 اصلا به ماچه🤷‍♀️ قضاوت ممنوع🚫
2706