2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مامانم تیکه میکنه دونه هاشو درمیاره 

با عسل میزاره میپزه یا شیره انگور

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

ما قاچ میکنیم بخار پزش میکنیم با شکر..

یا پوستشو میکنیم و تیکه های کوچولو برش میزنیم با شیر و برنج میپزیم دم میکنیم کدو حلوایی پلو خیلی خوشمزه میشه

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  

عزیزم خورد کن تیکه های متوسط با پوست موقع خوردن پوست و نخورید بعد یکم اب بریز توش بزار رو گاز. یکم ک جوشید ب مقدار کافی شکر بریز زیرشوکم کن ک خوب ابش کشیده شه شکرش عین شهد میشه خیلی خوشمزه میشه

عزیزم خورد کن تیکه های متوسط با پوست موقع خوردن پوست و نخورید بعد یکم اب بریز توش بزار رو گاز. یکم ک ...

شیر میخام اضافه کنم کی اضافه کنم؟؟

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
عزیزم خورد کن تیکه های متوسط با پوست موقع خوردن پوست و نخورید بعد یکم اب بریز توش بزار رو گاز. یکم ک ...

😋😋😋😋😋به به

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
اگه بخوای شیر اضافه کنی . اول برنج و بشور نصف اب بریز و کدو هارو پوست کن و خورد کن توش اونا ک پخت شی ...

نمیخام برنج بزنم بهش 

فقط شیر و شکر

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
2706