2737
2734
عنوان

خاطره دندون پزشكي چ بد چ خوب😄😄

8137 بازدید | 44 پست

سلام سلام

اقاااا بياين خاطره از دندون پزشكي بگيم💉

اوليش خودم

اقا من رفتم دندون پزشك ي دكتر بد اخلاقيه!ولي كارش بيستتت

خلاصه جز خود پروسه دندون پزشكي من از خودشم ميترسم

نشستم امپول بي حسي بزنه همون اولش نميدونم چي شد زبونمو تكون دادم🤣🤣خورد تو زبونم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😂😂تازه دعوامم كرد😂هم سكته كردم از ترس هم اين دعوام كرد😂😂اصن زبون خودمه ميخوام لتو پارش كنم تورو سننه!(درست گفتم؟!)قشنگ ١٢ ساعت بي حس بود😂😂شام كوكو سبزي داشتيم مزه اب ميداد😅😅

شمام بگين يكي ديگه ام بگم خودم :))😂

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تنها خاطره مشترکی ک هرسری تکرار میشه لرزش دستامه و تپش قلب و یخ زدن بدنم و افت فشارم و استرس خیلی خیلی شدید همین😐

فوبیای دندون پزشکی دارم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

من رفتم دندونپزشکی کارش ک تموم شد دکتره گفت تف کن منم لبم بی حس بود تف کردم رو روپوش دکتره اشتباهی😂😂😂😂😂😂😂😥😥

یه چیزایی هست.... که نه میشه نوشت نه میشه به زبون اوردونه میشه فراموش کرد.همونامیشن جوشهای صورت،موهای سفیدوبداخلاقیهای گاه وبیگاه....
2738
من رفتم دندونپزشکی کارش ک تموم شد دکتره گفت تف کن منم لبم بی حس بود تف کردم رو روپوش دکتره اشتباهی😂 ...

واي😂😂😂اره ادم لبش بي حسه نميتونه درست جم و جورش كنه😂😂

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
واي😂😂😂اره ادم لبش بي حسه نميتونه درست جم و جورش كنه😂😂

تازه یباررفتم پیش یه دکتر 

دکتره بیشعور دستشومیذاشت روسینم و معاینه میکرد 😥😥😥😭😭😂😂

یه چیزایی هست.... که نه میشه نوشت نه میشه به زبون اوردونه میشه فراموش کرد.همونامیشن جوشهای صورت،موهای سفیدوبداخلاقیهای گاه وبیگاه....

پارسال رفته بودم واسه چکاپ دکترم یه خانومِ مسنی هست نگاه کرد و عکسِ دندونمم دید گفت هیچ مشکلی نداری من پاشدم گفت کجا؟ بخواب؟ دوباره خوابیدم روو صندلی دوباره نگاه کرد گفت چرا اومدی دندونات حتی جرم گیری ام نمیخواد منم گفتم واسه چکاپ بعد روشو کرد اونور دوباره من پا شدم برگشت یهو گفت آروم بگیر بچه برای چی هِی پا میشی؟ مونده بودم بخندم گریه کنم مثلِ گربه ی چکمه پوش شدم دوباره خوابیدم روی صندلی بعد بهم گفت میتونی بری😑😒

تو فقط وقتی به قدرت نیاز داری که بخواهی کارِ مخربی انجام دهی، در غیر اینصورت      ❤️عشق❤️ برای انجام هر کاری کافیست.

من اولین بار که میخاستم دندون عقلمو جراحی هیچ تصوری نداشتم و فک میکردم خیلی سخته و طول میکشه با خودم کفتم جراحیه دیگه زیر دو ساعت نمیکشه

رو یونیت که خابیده بودم دکتر که اومد بالاسزم دهنمو باز نمیکردم از ترس پاشدم نشستم گریه کردم خلاصه کلی بازی دراوردم چجور دکتره میکفت بابا چیزی نیست که بعد اینکه بکشم خودت خنده ت میگیره

با هر مکافاتی بود دهنمو باز کردم. دندونمو کشید گف تموم شد دیدی چه راحت بود دندونمم نشونم داد گفت اینم خدابیامرز منم که به اسایش رسیدم یه لبخند رضایت زدم و سرمو تکون دادم و پاشدم باورم نمیشد به همین راحتی بوده باشه😂😂😂

2706