2733
2734

خوشلهه

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشکله

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
2728

اره هست فوقش دوگرم

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
2738

راستش میخوام به نیم ست بگیرم رفتم نگاه کزدم دیدم اونایی که دوست دارم به پولم نمیخوره اومدم تو اینستا اینا رو دیدم ولی وزنش خیلی برام سواله

🌏یادمون باشه زمین گرده🌎
میدونی من فقط یه دونه پلاک برام وزن گرد دیشل گفت چهار گرمه🤔

فرق میکن یه طلا ظاهرداره ولی توخالیه وزن نداره 

یکی هم کوچیک تر ووزن داره

2706