2726
عنوان

من توهم زدم یا واقعا هاله داره

| مشاهده متن کامل بحث + 632 بازدید | 74 پست

داره مبارکه... 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
ارع داره

یعنی مثبت یا اینکه کم رنگ نمیشه اعتماد کرد

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ها من ده روز پیش ناخواسته جلوگیری نکردیم😓

بعد حالا چندروزه دلم یهو پیچم میده یا سوزش معده میگیرم.کمرمم درد میکنه😭 و اینکه ترشحاتم مثل سفیده تخم مرغ هنوز یکم رقیق تر...اهان سرگیجه هم دارم یکم

از چیه بنظرتون؟😓😓😓😓

ده روز پیش ک میگم میشد ۳ روز بعد از پریودیم.

منم با این عنوان تاپیک دارم  🤗 اره هاله داره ...مبارک باشه عزیزم🌷

ممنون عزیزم 😍 برای شماام کم رنگ بود؟

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
یعنی مثبت یا اینکه کم رنگ نمیشه اعتماد کرد

۱۲تومن پول بی بی دادی اشتباه چی گل من 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
حتی کم رنگشم مثبته  اگر برای همون لحظست

نمی‌دونم چرا دروغ بگم زدم رفتم ب کارم برسم کلا یادم رفت بعدا الان دیدم یه هاله کم رنگ داره

2706