2737
2739
عنوان

سوتی های دوران مدرسه

431 بازدید | 15 پست

بیاید از سوتی هایی که تو مدرسه جلوی معلما یا دوستاتون دادین بگین یه کم بخندیم روحمون شاد شه😄

ای به قربان وجودی که وجودم ز وجودش به وجود آمده است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه باردرکلاسمون خراب بود در زدند باز کردم هم کلاسیم اومد و دوباره رفت دوباره در زد دور باز کرده نکرده گفتم کرم داری هی میری میای دیدم مدیرمونه  تا الان یادش میفتم از خجالت آب میشم

2728

ی سری گوشی برده بودم گذاشتم تو سوتینم زنگ ورزش شد داشتیم ورزش میکردیم ک مدیرمونم حیاط بود یهوووو قشنگگگگ گوشیم افتاد کف حیاط😨😱 ی هفته اخراج شدم😕😭

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

یه بارم تو مدرسه دعوا شد یکی از بچه ها زد تو گوش یکی دیگه بیچاره گوشش قرمز شده بود

طرف با عصبانیت رفت دفتر و داد میزد خانوم فلانی پردمو پاره کرد

ما پشت در دفتر ریز ریز میخندیدیم

محیا خانوم هستم🤪😎
2738
من یه باردرکلاسمون خراب بود در زدند باز کردم هم کلاسیم اومد و دوباره رفت دوباره در زد دور باز کرده ن ...

ای وااای

یه بارم تو مدرسه دعوا شد یکی از بچه ها زد تو گوش یکی دیگه بیچاره گوشش قرمز شده بود طرف با عصبانیت ر ...

😂😂😂😂

میخواستم سر کلاس ورزش با دوستم شوخی کنم با توپ بزنمش مستقیم خورد تو سر معلممون    اونم تو ...

همچین چیزی واس منم پیش اومد

اومدم با ماژیک پرت کنم بخوره ب دوستم برگرده دوستم جا خالی داد تق خورد تو سر معلم همینطور نگام کرد ابرویی داش بالا هیچی نگف

فک کنم این شیرین کاریا بچه ها واسشون عادی شده

هم کلاسیم داشت  درس جواب میداد سر جاش وایساده بود حواسم نبود صندلیشو کشیدم عقب بیچاره نگاه نکرد خواست بشینه با ماتحتش خورد زمین .....تا چند روز ازش می‌پرسیدم آسیب ندیده یه وقت؟؟؟؟

یبار نمیدونسم صندلی خرابه گذاشتمش واس خانممون ماشالا چاقم بود بعد ک نشست با باستن رف تو صندلی یکی نب ...

وای خدا مردم😂

2706