2733
2734
عنوان

دکمه حذف تاپیک

45 بازدید | 4 پست

خیلی از ما کاربرهای نی نی سایت معتقدیم که باید حق داشته باشیم مطالبی که می ذاریم را حذف کنیم. ولی سیاست نی نی سایت اینه که تا حد امکان از حذف مطالب جلوگیری کنه تا رتبه بهتری را توی سرچ گوگل به دست بیاره. 

پیشنهاد من اینه که هر کسی بخواد مطلبی را حذف کنه اون مطلب از لیست مطالب درج شده اون نام کاربری حذف بشه و به عنوان مطلب بدون استارتر یا مطابی که استارتر اون را حذف کرده زیر مجموعه مطالب حذف شده یا مطالب سلب استارتر شده قرار بگیره. اینجوری مطلب از لیست مطالب منتشر شده من به عنوان یکی از کاربرهای نی نی سایت حذف می شه. خیلی از ما به خاطر اینکه نمی خواهیم یه مطلبی به اسم ما منتشر بشه از انتشار مطالب خوداری می کنی. با دکمه حذف از لیست اشتیاقمون برای درج مطلب بیشتر می شه. چون هر وقت خواستیم می تونیم بفرستیمش تو لیست مطالب بدون استارتر. مسلما نی نی یارها هستند و نمی ذارند مطلبی بدی منتشر بشه.

در حال حاضر نی نی یارها دارن وظیفه حذف تاپیک را انجام می دهند که با زیاد شدن حذفی ها نی نی سایت از هدفش دور می شه.

تعداد رای : 13
نظرسنجی
موافقم
13
100%
مخالفم
0
0%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه بشه که بلاک کنی هم خیلی خوبه ؛ بعضیا عجیب رو مخن!😐

هیچ یک از شرایطی که در زندگی با آن روبرو می شوید تصادفی نیست!🪄هر موقعیت با هدفِ سوق دادنِ شما به سطحِ بالاتری از آگاهی ایجاد می شود🧞‍♀️💙