2737
2734
عنوان

تخت و کمد نوزادمو از کجا بگیرم

450 بازدید | 16 پست

خانمها من میخوام سرویس تخت و کمد برای نی نیم بگیرم ولی نمیدونم کجا باید برم که چندتا مغازه باشه و قیمتاشم خوب باشه.

بودجم حد اکثر ۴، ۵ میلیونه و اینکه به خاطر جای کم اتاق یه تخت نوزای که تا ۴ سال بشه استفاده کرد و کمد کشویی و ویترین کوچیک میخوام. جایی که مدلا و اندازه رو بنا به در خواست مشتری تغییر بدن و خوشگلم باشن

حسن آباد و یافت آبادو شنیدم. خوبن؟

ممنون میشم کمکم کنید

حسن آباد اگه منظورت همونه که مرکز شهره بنظرم قیمتاش گرون باشه ، ولی یافت آباد هم خوبه ، شهرک ولیعصر هم قیمتاش خیلی خوبه ولی باید بلد باشی اونجارو ، هنون نزدیک یافت آباده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تهرانی؟؟

من مریانج همدان رفتم قیمت کردم مدلای جدیدو تخت نوجوان و کمد و ویترین حدود ۲وخورده ای میشد جنس ام دی اف و رویه وکیوم

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
2728

من دلاوران گرفتم تخت خودمم كه عوض كردم رفتم اونجا كاتالوگ ديديم بعد خودمون رنگ و طبقه ها و شيشه كجا باشه و اندازه رو تغيير داديم

كارگاه دارن اكثرا بعدم قبل اماده شدن رفتيم كارگاه كار رو ديديم يه چند تا چيز كوچيك رو عوض كرديم مثل ارامبند تخت و اينا رو

حسن آباد میگن جنساش اعتمادی نیس یافت اباد توی پاساژا ک قیمتا خیلی زیادن مگر بگردی توی خود خیابون اص ...

نعمت آباد جنسای خوب و خوشگل داره؟ یا برم همون خیابون اصلی یافت آباد؟

2738
من دلاوران گرفتم تخت خودمم كه عوض كردم رفتم اونجا كاتالوگ ديديم بعد خودمون رنگ و طبقه ها و شيشه كجا ...

دلاوران کجا هست؟

قیمتاش چطوریه؟ به نظرت با ۴ تومن اینا میشه سرویس نوزار گرفت؟

شهرک ولیعصر چطوره؟ بعضیا میگن جنساش خوبه بعضیا میگن نیست

عزیزم جنس شناس باشی خوبه ، میدونی چیه ؟ یافت آباد خیلی اسم در کرده پول جاشم میگیره ، حسن آبادم که خودشون میان از چهاردنگه و یافت آباد جنس میارن میفروشن ، ببین شهرک ولیعصر و چهاردنگه خوبن ولی باید راه بلد و کار بلد باشی ، مخصوصن چهاردنگه که دیگه خودشون اونجا چوب فروشن 

نعمت آباد جنسای خوب و خوشگل داره؟ یا برم همون خیابون اصلی یافت آباد؟

والا من بخوام الکی حرف بزنم نمیشه

من نعمت ابادو خودم ندیدم جنساشو

ولی خیلی خیلی شنیدم ک میگن قیمتاش از یافت اباد مناسب تره

کاش ی تحقیق کنی در مورد نعمت ابادو بری

اگ توانشو داری ۱روز برو سمت نعمت اباد ی چرخ بزن ببین چی ب چشمت میاد

نه متاسفانه توانشو ندارم . همینم با سختی میتونم برم چون دکتر گفته نباید زیاد راه برم و خودمو خسته کنم

به خاطر همین گفتم تحقیق کنم یه جا انتخاب کنم برم

2706