2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمک میپاشی بهش؟

اخه نمک دیرپزش میکنه

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2728

شعله رو کم کن...کامل از هم جداش کن.همش بزن

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2738

پیاز رنده ریز کنین ، بریزین تو تابه. آب انداخت گوشتارو بریزین، شعله کم، درب تابه بسته. بعدش نمک و ادویه بزنین عالی میشه

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
پیاز رنده ریز کنین ، بریزین تو تابه. آب انداخت گوشتارو بریزین، شعله کم، درب تابه بسته. بعدش نمک و اد ...

ایول مرسی ... من در تابه رو نمیزاشتم همه آبا بخار میشد اخر دوباره مجبور شدم آب بزنم

آره.... نمک آخرکار بزنم ؟

اره بذار آخر

همون ادویه و پیاز کافیه طعمشو خوب میکنه. اگه روعنش کمه همش تفت بده. میتونی هم یکم اب بریزی

گوشت گوسفند زودتر میپزه

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
ایول مرسی ... من در تابه رو نمیزاشتم همه آبا بخار میشد اخر دوباره مجبور شدم آب بزنم

با اب پیاز بپزین خیلی خوشمزه تر میشه از اب ریختن

ان شاءالله که به دردتون بخوره

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
اره بذار آخر همون ادویه و پیاز کافیه طعمشو خوب میکنه. اگه روعنش کمه همش تفت بده. میتونی هم یکم اب ب ...

پس یعنی همون آب پیاز کافیه  😍 مرسی حالا از دفعه بعد امتحان میکنم

2706