2733
2734

عزیزان شما وقتی این انگشتر رو دستتون کردید رزق و روزی و درآمدتون فرقی کرد نسبت به قبلش؟

لطفا فقط کسانی که تجربه دارن جواب بدن

دوستانی که دنبال جنجال و دعوا و... هستن تشریف ببرن بیرون،اینجا جاش نیس

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد

من این گفته شمارو راجع عقیق قرمز شنیدم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مرتب دست نمیکنم نمیدونم

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج
2738

من فیروزه و زمرد و الماس و عقیق دارم

چند سال هم هس دستم میزارم

یا تاثیر ندارن

یا روی من تاثیر نداره

یا انقدر تاثیرش کم بوده که من متوجه نشدم

ـ  ـــ

بطور ناخودآگاه و شایدم تلقین از دیگران، فکر میکنم سنگهای مختلف تاثیراتی داشته باشن ولی من چیزی ندیدم

عقاید من به خودم مربوطه و بس.

میگن اگه انگشتر فیروزه دستتون باشه و موقع دعا بعد ازنماز دستتون رو ببرید بالا و دعا کنید خدا دستتون رو خالی برنمیگردونه.من یه بار خواب دیدم یکی بهم گفت برای درمان بیماریت انگشترعقیق و فیروزه دستت کن ولی جدیش نگرفتم

اشتباهم این بود هر جا رنجیدم خندیدم فکر کردند درد ندارد ضربه ها را محکم تر زدند...

به نظر من به باورهای هر شخص ربط داره. وقتی باور داشته باشید که تغییر میکنه میکنه. اما کوچک ترین شک باعث میشه تغییری نبینید.

https://mashahir.jewelry/product-category/the-ring/womens-ring/womens-turquoise-ring/