2410
2553
عنوان

لعنتیییییی

| مشاهده متن کامل بحث + 162 بازدید | 29 پست
برو حالش و ببر بابا😍😍😍 چندسالته عزيزم؟ من يكي از دوستام ٣٠سالشه رحمش و برداشته نميشه انقدررر ...

من 19سالمه 

ن بابا حال چی رو ببرم خیلی بده 

الان مشکلم پریود نشدنه بعد ک ازدواج کنم مشکل بچه دار نشدنه! 

زهرا طاهری
توام امروز توحال روز منی ینی خونه هام یه وضعی تازه کارتوخونه ام انجام میدم همش مونده😭😭

باز تو خونه ای من سرکارم 😭😭😭دیروز هم نامردم رفته تا یه ماه نمیاد 

هم دلتنگی هم درد هم کار هم بهونه همه چی قاطی

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوهفته دردکامل😓😥

بخدا هی میگفتم الان میشم دیدم نه ............دوستم میگفت شاید بارداری دیگه اینقد استرس کشیدم تا بلاخره شدم

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
2720
باز تو خونه ای من سرکارم 😭😭😭دیروز هم نامردم رفته تا یه ماه نمیاد  هم دلتنگی هم درد هم کار ه ...

ای عزیزم حالتودرک میکنم هم دردیم وای من تومدرسه سراغ میومد ینی اون موقعه هامعلماام ک گوش نمیکردن😥🤪

در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود ❤️
ای عزیزم حالتودرک میکنم هم دردیم وای من تومدرسه سراغ میومد ینی اون موقعه هامعلماام ک گوش نمیکردن😥🤪

هیییی روزگار الان دلم میخواد فقط غرررر بزنم فقططط

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
من 19سالمه  ن بابا حال چی رو ببرم خیلی بده  الان مشکلم پریود نشدنه بعد ک ازدواج کنم مشکل ...

عزیزم تنبلی تخمدان مانع بارداری نیس اره شایدطول بکشه ولی میش غصه نخور دوست منم همینجوری بود چندسال طول کشید ولی الان یه دخترنازداره الکی واسه چیزی ک هنواتفاق نیفتاده ناراحت نباش

در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود ❤️
2714
سر رئیست غربزن موثر😉😁

خخخخ رئیس نیست من کارآموزی میرم با دانشجوهای دیگم سر دوستامم ک غز نمیتونم بزنم 😭

فقط نامزدددد گزینه خوبیه 😂👌

عزیزم تنبلی تخمدان مانع بارداری نیس اره شایدطول بکشه ولی میش غصه نخور دوست منم همینجوری بود چندسال ط ...

نمیدونم والا خیلی نگرانم

توکل بر خدا ایشالله خدا هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزاره

زهرا طاهری
دکتر گفته تنبلی تخمدان دارم عزیزم

اهان😍خب پس مطمئننننن باش خوب ميشي ب زودي عزيز دلم ترسيدم بپرسم اولش فك كردم خداي نكرده خيييلي حادتره و راهي نداره

😍😍😍براي سلامتيت هم دعا ميكنم و هم صلوات ميفرستم گلم🌹😘❤️

اللهم صَل علي محمد و ال محمد😍😍خداجونم اين دوست قشنگم حالش خوووبه خوب شه و هرماه منظظظم پريود شه و ي جورييي دلدردو كمردرد بگيره تو پريوداش كه به زمين و زمان فحش بده😂😂😂😍😍😘😘😘🌹

اهان😍خب پس مطمئننننن باش خوب ميشي ب زودي عزيز دلم ترسيدم بپرسم اولش فك كردم خداي نكرده خيييلي حادتر ...

ممنون عزیزم ایشالله توهم ب هرچی میخوای برسی ممنون بابت دعات 😍😍😍💗💗💗💗💗💗

زهرا طاهری
2706