2410
2553
عنوان

بچه ها مهمون دارم بیاین کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 159 بازدید | 24 پست
چی باشه پس اگر پلویی نباشه؟🤔

غذاهاي زيادي هست كه هم شيكتره هم پلويي نيست و براي شام مناسب تره. ميتوني بيف استراگانف يا چيكي استراگانف درست كني با كيك مرغ  يا كيك گوشت با پيراشكي و شنيتسل مرغ  و سوپ شير و قارچ .....خيلي غذا هست . ميزت هم با اينا قشنگتر ميشه. حالا نه كه همه رو درست كني ميتوني سوپ درست كني با دو تا از اونا... يا سوپ شير و قارچ درست كن با يه مدل خورش و يكي از اون غذاها كه بالا گفتم. سوپ با مرغ يه جوريه يه كم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همسرمم میگه ولی نمیدونم چرا اینقدر فکرم مشغوله ،اره سالاد و ماست خیار هم میزارم

آره سختش نکن اگه تو سخت بگیری دوستاتونم مجبور میشن چند مدل غذا بزارن و شاید درتوانشون نباشه پس راحت باشین بزارین دورهمی بهتون خوش بگذره

غذاهاي زيادي هست كه هم شيكتره هم پلويي نيست و براي شام مناسب تره. ميتوني بيف استراگانف يا چيكي استرا ...

وای چه غذاهایی همین الان گشنم شد اینقدر دلم خواست مخصوصا بیف استراگانوف😋مشکل اینه که سبکشون پلو خورشتیه همشون هم از سرکار میان حتما باید پلو بخورن ولی چیکن خوبه درست کنم هم راحته هم خوشمزه ولی دیگه خیلی همه چی مرغی میشه🙄

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
2720
آره سختش نکن اگه تو سخت بگیری دوستاتونم مجبور میشن چند مدل غذا بزارن و شاید درتوانشون نباشه پس راحت ...

دقیقا همسرم هم همینو میگه مخصوصا اونا چون راحتن اگر من تجملاتی کنم میگه یه وقت معذب میشن

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
دقیقا همسرم هم همینو میگه مخصوصا اونا چون راحتن اگر من تجملاتی کنم میگه یه وقت معذب میشن

خب دیگه پس سخت نگیر

من یک بار دوستمونو دعوت کردم یه قرمه گذاشتم با ماستو سالاد و سبزی و ژله هی میگفتن چقدر وسایل آماده کردی معذب شده بودن هی خانمش تشکر میکرد بااینکه غذا یه مدل بود از اونموقع هم دیگه نیومدن باید یه بار دعوت کنم ساده ساده بزارم🙁

خب دیگه پس سخت نگیر من یک بار دوستمونو دعوت کردم یه قرمه گذاشتم با ماستو سالاد و سبزی و ژله هی میگف ...

دیگه اینکه ساده بوده شاید چون مخلفاتش زیاد بوده خیلی به چشمشون اومده 

2714