2726
عنوان

مامانا توروخدا کمک (شیشه شیر)

| مشاهده متن کامل بحث + 3720 بازدید | 89 پست
میترسم بندازم دور بخواد حداقل روزا رو میتونم قانع کنم اما شبارو اصلا نمیتونم بنظرت دکتری جایی ببرمش؟

نه بابا دکتر چیکار میکنه من دوقلوهامو دو سال و نیمگی از شیشه گرفتم هم زمان شیر شبم قطع کردم اما دوماه و نیم پسرم شبا بهونه گیری و گریه میکرد اولشم شیشه نی دارا رو سخت گرفتن اما بالاخره عادت کردن الان ۴ سالشونه از این لیوان نی دارا گرفتم تو اونا میخورن سخته شاید چند ماه اذیت شی اما بالاخره چی

اللهم العجل لولیک الفرج  ♥️🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره فک کنم اما چطوری ازش بگیرم  الان بزرگ شده اما انقد میخوره چایی و شیر ک باید مای بی بی ببند ...

ببرش پیش مشاور با مهربونی یواش یواش 

بابا من خودم ۲۴سالمه یه دختر ۲ساله دارم گاهی بچگیم میگیره تو شیشه شیرش یواشکی ابمیوه میخورم ..حالا وای به این که بچست  

2728

پسر منم معتاد به شیشه ی شب شده تو روز اصلا نمیخوره اما شبا دیوونم میکنه، نمیدونم چیکار کنم ، شیرم نمیخوره شربت شیره انگور میخوره انقدر میخوره تو خواب که مجبورم پوشکش کنم، خیلی سخته. بنظرم باید مثل پروسه ی از شیر گرفتن یهو اقدام کرد و بهشون نداد چند شب گریه داره اما بعدش تموم میشه، اما متاسفانه من بخاطر بارداریم نمیتونم بغلش کنم و هی ساکتش کنم مجبورم فعلا تحمل کنم

تو دنیای دلواپسی های من فقط فکر تو مثل آرامشه❤️
پسر منم معتاد به شیشه ی شب شده تو روز اصلا نمیخوره اما شبا دیوونم میکنه، نمیدونم چیکار کنم ، شیرم نم ...

میدونم واقعاً درکت میکنم خیلی سخته

اما من اگه بهش ندم داد میزنم گریه می‌کنه میترسم صداش همسایه‌ها بشنون بد بشه حالا مامانم میگه شبا بهش شربت خواب آور بده

میدونم واقعاً درکت میکنم خیلی سخته اما من اگه بهش ندم داد میزنم گریه می‌کنه میترسم صداش همسایه‌ها ب ...

نه ترو خدا شربت خواب اور ضرر داره با حوصله گریه هم کرد مشغولش کن با کتاب و اینا تا بخوابه حالا یکمم گریه کنه چی میشه مگه

اللهم العجل لولیک الفرج  ♥️🌱
2706