1600
1605
عنوان

مامانا توروخدا کمک (شیشه شیر)

354 بازدید | 87 پست

پسرم نزدیک ب چهار سالشه تا دوسالگی شیر خودمو دادم از یک سالگی هم شیر بیرون میخورد ولی الان نزدیک ب چهار سالشه هنوزم میخوره روزی ی شیر بزرگ با خوردنش نیستم اما تو شیشه میخوره و مهم ترررررر اینه که هر شب چند بار از خواب بیدار میشه با گریه شیر میخواد باید بریزم شیشه بخوره خیلی خسته شدم بخدا چیکار کنم ک حداقل شبا نخوره توروخدا کمک کنین

شیرتا بخای مفیده،ماتند برف سفیده👍👍😉

عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا😯          نخ بادبادکمو یجوری وا میکرد   که تاهرجا خواستم.    بتونم پربکشم   

تخفیفهای مراکز سلامتی و پزشکی رو از اینجا بگیرید

وااااای منم همین مشکلو دارم

پسرم سه سالشه تا صبح چن بار شیشه میخوره دیوونه شدم

باردارم هستم داغون شدم از بیخوابی

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو دنیای دلواپسی های من فقط فکر تو مثل آرامشه❤️
1522
وااااای منم همین مشکلو دارم پسرم سه سالشه تا صبح چن بار شیشه میخوره دیوونه شدم باردارم هستم داغون ...

بخدا منم حالا باید نصفشو آبجوش بریزم که یکم گرم بشه نصف شب باید چای ساز بزنم چندباری دستم سوخته شبا

زیادشم سنگ کلیه میاره بچه های من روزی دوتا بطری میخوردن الان چهارسالشونه یه بطری میدم کم کم میگیرم م ...

بله درسته زیادیشم خوب نیست

ولی خیلی کمکشون میکنه تو بزرگسالی قوی میشن

خدایی نکرده بچه هایی ک رفلاکس دارن هیچی نمیتونن بخورن

عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا😯          نخ بادبادکمو یجوری وا میکرد   که تاهرجا خواستم.    بتونم پربکشم   
1432
شیشه رو دیگه کلا ازش بگیر از این شیشه نی دارا بگیر با اونا بده عادتش بده با نی بخوره

میترسم بندازم دور بخواد حداقل روزا رو میتونم قانع کنم اما شبارو اصلا نمیتونم بنظرت دکتری جایی ببرمش؟

1523
میترسم بندازم دور بخواد حداقل روزا رو میتونم قانع کنم اما شبارو اصلا نمیتونم بنظرت دکتری جایی ببرمش؟

نه بابا دکتر چیکار میکنه من دوقلوهامو دو سال و نیمگی از شیشه گرفتم هم زمان شیر شبم قطع کردم اما دوماه و نیم پسرم شبا بهونه گیری و گریه میکرد اولشم شیشه نی دارا رو سخت گرفتن اما بالاخره عادت کردن الان ۴ سالشونه از این لیوان نی دارا گرفتم تو اونا میخورن سخته شاید چند ماه اذیت شی اما بالاخره چی

آره فک کنم اما چطوری ازش بگیرم  الان بزرگ شده اما انقد میخوره چایی و شیر ک باید مای بی بی ببند ...

ببرش پیش مشاور با مهربونی یواش یواش 

بابا من خودم ۲۴سالمه یه دختر ۲ساله دارم گاهی بچگیم میگیره تو شیشه شیرش یواشکی ابمیوه میخورم ..حالا وای به این که بچست  

این معتاد شده اصلا    

یجوری یکم گولش بزن کمتربخوره

1611