2726
عنوان

مشکل پسر چهارسالم

169 بازدید | 16 پست

یه پسر چهارساله دارم که مدتیه ترسو و خجالتی شده اعتمادبنفسش کمه گذاشتمش مهد نمیمونه همه اش میگه بریم خونه کلافه شدم نمیدونم چرا اینطوری شده دوست داره تو همه اش تو خونه باشه و با اسباب بازیاش بازی کنه خونه مام خیلی ساکته کلا رو صدا و گریه بچه ها خیلی حساسه اگه تجربه ای دارید خواهش میکنم راهنمایی کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باید یکم با همسن و سالای خودش بچرخه

مثلن اگه تو همسایه تون یا آپازتمانتون بچه هم سن ش دارین بگو بیان باهم بازی کنن صحبت کنن

با ببرش توی خانه ی بازی که بچه ها هم باشن

یکم مستقل‌ بشه

مهد هم حتمن سال دیگه بذارش

پسرمنم۴سالشه،،،تاهمین یه ماه پیش ام اصلااعتمادبنفس نداشت انگارهمش میترسیدازحرف زدن،،اگردعواش میکردی یاهرکارمیکردی به هیچکی زبون بازنمیکرد دیگه من بهش گفتم مامان نترس هرکی دعوات کرد یابهت حرف بد زد بیا به من بگو به بابابگو ما باهات ک کاری نداریم فقط کمکت میکنیم و....

ازفرداش تاخودمم بهش یه تو میگفتم صاف میرفت میذاشت کف دست‌باباش و رسوام میکرد😐😂

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

ببر خونه فامیل با بچه هاشون بازی کنه

پارک ببرش

ی تلوزیون الکی درست کن با میکروفون بره پشتش حرف بزنه خچالتش کم شه و... 

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

در مورد بازی کردن، بچه های خیلی باهوش به بازی های تنها علاقه دارن چون زیاد اهل تخیل و خیال پردازی هستن. احساس میکنن وقتشون با بچه های دیگه تلف میشه یا در حد و حدود خودشون نمیبینن.

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...
پسرمنم۴سالشه،،،تاهمین یه ماه پیش ام اصلااعتمادبنفس نداشت انگارهمش میترسیدازحرف زدن،،اگردعواش میکردی ...

اینم خوب نیس

یاد میگیره هرکی هرکار کرد بجای از خودش دفاع کردن بیاد پیش پدر و مادرش

ی بچه تو فامیل داریم تا یکی میزدش میرفت ب مامانش میگفت مادرم محل نمیداد میگفت برو خودت از خودت دفاع کن

اینم گریه میکرد

میگفتم چ مامان سنگدلی داره

حالا دیگه یاد گرفته و میبینم چقدر ب نفعش بوده

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
در مورد بازی کردن، بچه های خیلی باهوش به بازی های تنها علاقه دارن چون زیاد اهل تخیل و خیال پردازی هس ...

اره احساس میکنم خیلی فکر میکنه خیلی هم باهوشه ولی از بچه های پر سروصدا خوشش نمیاد کلا ارومه

در مورد بازی کردن، بچه های خیلی باهوش به بازی های تنها علاقه دارن چون زیاد اهل تخیل و خیال پردازی هس ...

بچه هر قدرم باهوش باید یادبگیره تعامل با اطرافیانش رو

کسی ک دیگران رو در حد خودش نمیدونه با کسی ک خجالت میکشه بره بازی کنه رفتارهای کاملا متفاوتی از خودشون نشون میذن

2706