2733
2734
عنوان

با شوهر شلخته چه کنم اخههههههههه

209 بازدید | 10 پست

سلام 

دیگه از دست شلختگی ها و گندکاریاش خسته شدم 

حتی نمیذاره ۵ دقیقه خونه مرتب بمونه 

مدام باید دنبالش راه برم و خلال دندون و گوش پاک کن و دستمال جمع کنم 

نمیذاره جارو برقی رو بذارم تو اتاق دوباره کف خونه پر آشغاله 

هیچ وقت لباساشو نمیذاره سر جاش همیشه یه گوشه خونه تلنبار کرده 

تو رو خدا اگه تونستید این اخلاق گند شوهرتونو اصلاح کنید بگید باید چکار کنم 😭😭😭 

بخدا کلافم کرده از بس نامرتبه 

لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 

هیچکاری نمیشه کرد مردا همشون همینن نمونش شوهر خودم 😂😂 بسوزو بساز...روزا وقتی سرکاره فقط خونه مرتبه منم سعی میکنم خیلی بهش گیر ندم‌ صبحا فقط خونرو مرتب میکنم  تاشب 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هیچکاری نمیشه کرد مردا همشون همینن نمونش شوهر خودم 😂😂 بسوزو بساز...روزا وقتی سرکاره فقط خونه مرتبه ...

مگه ادم چقدر میتونه دنبال یه مرد گنده راه بیفته گندکاریاشو جمع کنه 

دیشب خونه دست گل بود خوابیدم الان تمام آشپزخونه رو با نون یکی کرده 

یکمم فکر نمیکنه زنم براش خطر داره اینهمه خم و راست شه 

ولش کن زیاد حرص نخور 😁 چه میشه کرد دیگه

اخه همیشه جلو مهمون خجالت زدم از دستش خونه رو تمیز میکنم تا مهمون قرار بیاد انگار نه انگار من چقدر زحمت کشیدم 

مامان بابام هر وقت میان میگن چرا خونت همیشه کثیفه میگم بخدا همین الان دستمال و جارو از دستم افتاده باور نمیکنن از بس گنده این مرد 

اخه همیشه جلو مهمون خجالت زدم از دستش خونه رو تمیز میکنم تا مهمون قرار بیاد انگار نه انگار من چقدر ز ...

یکم بهش تذکر بده بگو ریختی خودتم جمع کن من از کمر افتادم...بچه نداری؟یه بچه هم بیاری دیگه انوقت باید دوتا ریختو پاش گرو تحمل کنی 😑

2738
بخدا من که خسته شدم از دستش  فکر نکنم بچم اندازه این مرد گنده گندکاری بکنه😔😔😔😔

حالا من دخترم از باباش بدتره یکسره ظرف کثیف میکنه ریخت و پاش میکنه الان با شوهرم دعوام شده الان 9 سالشه گفتم اگه اتقدر لوسش نمی کردی این جوری نمی کرد به خدا از کمر افتادم از بس کارای بیخودی میکنم هر روز ی ساعت یا بیشتر باید کثیف کارایی دخترمو جمع کنم دوباره از مدرسه میاد و همون آش و کاسه شوهرم هیچیش نمیگه فقط ی نگاش میکنه

یکم بهش تذکر بده بگو ریختی خودتم جمع کن من از کمر افتادم...بچه نداری؟یه بچه هم بیاری دیگه انوقت باید ...

یه هفته به خونه دست نزدم گفتم شاید کثیف باشه به خودش بیاد فایده نداشت 

باردارم با این شکم هی باید خم‌و راست شم 

تازه تو استراحتم مثلا 

حالا من دخترم از باباش بدتره یکسره ظرف کثیف میکنه ریخت و پاش میکنه الان با شوهرم دعوام شده الان 9 سا ...

ادم بچه رو میگه بچه است 

نه این مردای گنده 

من باردارم با این شکم همش در حال جمع و جور و نظافتم 

میدونه دیشب خونه رو تمیز کردم که صبح یکم خیر سرم استراحت کنم اما انگار نه انگار 

الان زیر میز ناهار خوری پر نون 😭😭😭😭 

کاش میشد از دستش برم یه جایی خدا