2733
2739
عنوان

بارداری

203 بازدید | 25 پست

سلام بچه ها من بعد از ۳۰روز از آخرین پریودیم بی بی زدم منفی شد دیروز یه لکه خون دیدم که تا امروز قطع شد امکانش هست لانه گزینی باشه یا پریودیم بوده که تموم شد همش یه روز بود

احتمال بارداری هست

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
احتمال لک لانه گزینی هم هست  صبر کن یه هفته بعد بیبی بزن

من۴شهریور باید میشدم نشدم صبر کردم یه هفته بعد بی بی زدم منفی شد باز ۳۰روز صبر کردم زدم بازم منفی الان باز صبر کنم

2738
آره😶 یعنی من به مددت سه ماه دارو مصرف کردم دافستون بعدش دکتر گفت قطع کنم که قطع کردم پریود نشدم

گلم شما ک نامنظمی حتی اگه باردارم باشی بیبی چکت دیر مثبت میشه منم نامنظم بود دیر مثبت شد 

۲۰ روز بعد موعد 

به نظر من یه هفته ده روز اینده بیبی چک بزن ضرر نداره 

پسر نازم عاشقتم  
گلم شما ک نامنظمی حتی اگه باردارم باشی بیبی چکت دیر مثبت میشه منم نامنظم بود دیر مثبت شد  ۲۰ ر ...

واقعا خدا کنه برام مثبت بشه😍

برا شما چند روز بعد طول کشید..علائم داشتین تو این مددت من تا الان هیچ علائمی ندارم

برو آز بده اگه سابقه انقد تاخیر نداشتی

سابقه دارم⁦☹️⁩آخه تنبلی دارم..دارو مصرف کردم ب مددت سه ماه دکتر گفت قطع کنم دارو رو قطع که کردم پریودم نیومد تا دیروزفقط یه لکه خون که بند اومد اونم 

2706