2733
2734

سلام میگم چرا رشته و گرایش دانشگاهی منو بالا نمیاره وقتی میخوام ثبت نام کنم کسی اطلاعی نداره؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سوال منم هست دوست عزیز

دفترچه دستگاه های اجرایی ۳۰۰ صفحه است

موقع ثبتنام مشخص میشه رشتمون هست یا نه؟

من کامپیوتر خوندم

میخوام بدونم باید از عناوین شغلی مختلف انتخاب کنیم ایا؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
کلیه گرایش ها رو زدم میگه همخوانی نداره 

ببین احتمالا یه علوم تربیتی کلیه گرایش ها هست و یه علوم تربیتی_کلیه کرایش ها ببین تو شرایط شغل زیرش با خط تیره جداکرده یاته.منم معارف بودم اینحور بودپارسال هم همینجور بود

یا رب العالمین
2738
رشته دانشگاهیم علوم تربیتی بوده گرایش مدیریت همه گرایش ها هست ولی این نه

اونجایی که شهر انتخاب میکنی ببین زیرش زده مدیریت برمیداره یاته یا اکه زده کلیه گرایش ها میتونی انتخاب کنی

یا رب العالمین
ببین احتمالا یه علوم تربیتی کلیه گرایش ها هست و یه علوم تربیتی_کلیه کرایش ها ببین تو شرایط شغل زیرش ...

کلیه گرایش ها رو میزنم خطا میده فک کنم باید خود رشتم باشه 

نه نزن فقط هرچی که زده ازاد را بزن 

آخه چرااااااا😭😭😭😭این انصافه شهر ما فقط یکی می خواد اونم سهمیه ۵ درصد😭😭😭تا کی باید سهمیه دارها جلوی ما باشن.تو مدرسه.تو کنکور.تو دانشگاه.مصاحبه ی دکترا.الانم شغل...انصاف نیست.

ببخشید یه سوال دارم؛

شنیدم برا استخدام باید کاملا سالم باشیم. بعد پاهای من پرانتزیه. به طوری که کاملا مشخصه.هرکی ببینه میفهمه.دکتر هم رفتم گفته باید هردوپا عمل بشه.  به خاطر این مسئله اموزش و پرورش استخدام نمیکنه؟؟؟

2706