2733
2734
عنوان

مشکلات هورمونی تیروئید

61 بازدید | 6 پست

آیا اینا باعث تپش قلب میشه؟

من ۱ماهه که تپش قلب دارم ، نبضمو تو گردنم حس میکنم، دست درد هم دارم بعضی وقتا ، سابقه بیماری قلبی ندارم، ۳ماهم هست که عادت ماهیانه نشدم😑

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤
دکتر رفتی؟؟؟

۲بار رفتم اورژانس بیمارستان پیش دکتر عمومی، نوار قلب دادم گفتن چیزی نیست  ، ۱دکتر دیگم رفتم گفت به خاطر اعصاب و ایناس قرص داد خوردم بهتر شدم اما تموم شده باز هست او تپشا

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲بار رفتم اورژانس بیمارستان پیش دکتر عمومی، نوار قلب دادم گفتن چیزی نیست  ، ۱دکتر دیگم رفتم گفت ...

اینا که تیروییدو نمیفمن عزیزم 

تیروییدو خیلی جدی بگیر 

اگه تهرانی بهت دکتر معرفی کنم

‏بد شو چشماتو ببند خوب شو چشماتو باز کن ببین کی کنارته دستاشو ببوس
2731
۲بار رفتم اورژانس بیمارستان پیش دکتر عمومی، نوار قلب دادم گفتن چیزی نیست  ، ۱دکتر دیگم رفتم گفت ...

میخوای بدکتر غدد مراجعه کن ب نظرم

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚

دکتر غدد برو آزمایش هورمونی بده

دکتر زنان هم برو بخاطر سه ماه تاخیرت...یعنی سه ماه پری نشدی هیچ کاری نکردی دکتر نرفتی؟

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"