2726
فايت كلاب و كه هزار بار ديدم اون يكيو نديدم ولي ميبينم حتما 😘

برام عجیب بود اگه ندیده بودی فایت کلاب رو. عاشقشمممممممم    
اونیکی رو ببین عالیه به ژانر ما میخوره.   

آینده حتما" زیباست.🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من سریال معرفی می کنم ۱۰۰ گیم آف ترونز  وایکینگ دد  گمشده . فصل یک و ۲ داره

لاست 6تا فصل داره

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
خداییش قشنگه ولی انقدر ازش تعریف کردن وقتی دیدمش خورد تو ذوقم😐

من خودم یافتمش و دیدم. اصلاً نشنیده بودم. دهنم باز مونده بود فیلم تموم شد. هنوزم وقتی میبینم جایی پخش میکنه میشینم میبینم. GREEN MILE رو هم دیدی؟ مسیر سبز تلویزیون داده فک کنم. 

آینده حتما" زیباست.🥰
من خودم یافتمش و دیدم. اصلاً نشنیده بودم. دهنم باز مونده بود فیلم تموم شد. هنوزم وقتی میبینم جایی پخ ...

حالا انقدر به من میگفتن آخرش کپ میکنی هی منتظر ی چیز عجیب بودم دیدم فیلم تموم شد هیچی ب هیچی دقیقا همون قضیه ای ک سر تلقین پیش اومد انقدر ازش تعریف کردن ولی خوشم نیومد

اره مسیرسبزم دیدم حررررف نداشت بقیه فیلمایی ک تو لیست گفتمو اگه ندیدی ببین عالین

فارست گامپ(درام) نجات سرباز رایان(جنگی درام) جزیره شاتر(روانشناسی معمایی) ستیغ اره ای(ضدجنگ زندگی ...

فقط چهارمی و 2 تا آخری رو ندیدم. میخواستم اتفاقاً الان بهت بگم 12 انگری من رو ببینی.   

آینده حتما" زیباست.🥰
حالا انقدر به من میگفتن آخرش کپ میکنی هی منتظر ی چیز عجیب بودم دیدم فیلم تموم شد هیچی ب هیچی دقیقا ه ...

من واقعاً آخرش دهنم باز موند. تا یه هفته از فکرش نمیومدم بیرون. همش خواب میدیدم من اونجام   

آینده حتما" زیباست.🥰
فقط چهارمی و 2 تا آخری رو ندیدم. میخواستم اتفاقاً الان بهت بگم 12 انگری من رو ببینی.    

مگه کسیم هست اون شاهکارو ندیده باشه😂البته بین فیلم بینا

اون دوتای آخریم آخریه جالبتره ستیغ اره ایم معرکس

2706