2726
عنوان

لباس سایز صفر نوزاد 👶

3302 بازدید | 28 پست

خانمها من خیلی به فکر فرورفتم 😄

من رفتم خرید برا سیسمونی سایز صفر و یک و دو گرفتم

بعد آوردم به همسرم نشون میدم میگه برو صفر ها رو هم عوض کن یک بیار !میگه کوچولوعه و بپوشه برا یه هفته ش بیشتر نیست !!

حالا واقعا نمیدونم ؛ 

منم همش میگم اگه همه رو 1و 2 بگیریم پس بدنیا بیاد چی تنش کنه ؟

به نطر شما واقعا سایز صفر کاربرد نداره ؟؟؟؟

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حداقل دو دست صفر حتما لازمه

👌👌👌

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤
2728

برای منکه پسرم 2 کیلو بود بدرد خورد ولی برای خواهرهمسرم که بچه اش 3800 کیلو بود نمیشد ...فوقش 2 هفته ...اگرم میخری 2 دست بخر

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
۱دونه صفر یدونم دوصفر بگیر

وای چه جالب دو صفرم مگه هست ؟!

خیلی کوچیکه؟

ندیدم تو سیسمونیا 

اتفاقا من دوست دارم نوزاد که به دنیا میاد همون اولش که صورتش سرخ و کمی بی مزه ست حداقل لباسهای اندازه و قشنگ تنش کنه حتی شده برای یک هفته  

لباس صفر فقط در یک حالت ممکنه بیکاربرد باشه

اونم وقتی که نوزاد زیااااادی تپل مپل باشه که معمولا کم پیش میاد

برای منکه پسرم 2 کیلو بود بدرد خورد ولی برای خواهرهمسرم که بچه اش 3800 کیلو بود نمیشد ...فوقش 2 هفته ...

آخییی نازی چه کوچولو 😍

اره راست میگید به بچه بستگی داره 

وای چه جالب دو صفرم مگه هست ؟! خیلی کوچیکه؟ ندیدم تو سیسمونیا 

اره عزیزم دختر من ۳ کیلو بودش مجبور بودم دوصفر تنش کنم سه صفرم هست لازم میشه یه دست بعد من سیسمونی فروشیه گفت اگه بازش نکنی میتونی بیاری عوض نی تا ۶ ماه 

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....

بچه خواهر شوهرم و نوه ی عمه ی شوهرم ک بدنیا اومدن دو کیلو و نهصد و دوکیلو و هشتصد بودن،هر دو رو سه صفر تنشون کردن😐

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
دوصفر با صفر فرقی نداره ظاهرا

چرا داره دختر من صفر بهش بزرگ بود بغلش نمیشد بکنی ولی دوه صفر بهش کیپ بود

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....
اتفاقا من دوست دارم نوزاد که به دنیا میاد همون اولش که صورتش سرخ و کمی بی مزه ست حداقل لباسهای انداز ...

آی گفتی 😄 منم دوست دارم لباسای کوچولورو 

صفر لازمه حداقل دو دست بگیر،تازه ب دنیا بیاد ک نمیشه سایز یک تنش کرد... 

البته من بستگی داره من بچم ۳۳۰۰ بود یک دست سایز یک گرفتم خوب بود هنوزم داره استفاده میکنه... 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

حالا باز تو خوبی منه تباه رفتم ست سویشرت شلوار واس پسر داییم ک تو خرداد به دنیا میاد خریدم 😐

عوض کردم اینا رو خریدم ب عنوان اولین لباسش

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
2706