2733
2734

من ترم پیش یه درسی روحذف کردم

حالادوتادرسو باهم برداشتم چون سامانه خودش بهم اراعه دادجفتشو

حالاچن تاسوال دارم؟حتمابایدبرم اموزش وفرمی چیزی پرکنم؟

هردانشجوفقط یه بارتوچهارسال میتونه اینکاروکنه؟😥عصابم خورده

هرکی هرچی میدونه بگه

نه نیازی نیست

وقتی دو تا درس هم نیاز باشن میتونید با هم بردارید. محدودیتی هم نداره

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه دیگه سامانه برات زده... برو تو سایت ببین تداخل روز امتحان و اینا نداشته باشن اگه اوکی بود کاری لازم نیست بکنی

نه اصلا ربطی نداره اصلا محدود نیست. استرس نداشته باش بابا هر مشکلی بود تو زمان حذف و اضافه اوکی میکنی پیش مدیر گروهتون 

اگه محکم نیستی، سخته که در این دنیا زنده بمونی، و اگر مهربان نیستی شایسته زنده موندن نیستی.  بیاین تغییر فرهنگ رو از خودمون شروع کنیم. وقتی نظرمون مخالف نظر بقیه ست نگیم اه اه پیف پیف. به نظرات هم احترام بگذاریم. وقتی میخوایم به کسی پیشنهادی بدیم بگیم از نظر من... یکم مهربون باشیم... 
2731