2726

طرف اومده تاپیک زده توی عنوان هم نوشته که اگر حالتون بد میشه نیاین عکس از لخته توی بارداری

انتظار دارید وقتی وارد میشید از چی عکس گذاشته باشه؟

اون بنده خدا الان توی وضعیت اورژانسیه که نباید از جاش بلند شه دکترش هم تا شنبه در دسترس نیست و جواب تلفن نمیده 

به اینجا پناه آورده

سخته درک کردنش؟

اومده اینجا میپرسه تا کسی که تجربه داره کمک کنه چرااااااااااا گزارش میزنین؟ واقعا انقدر سخته دیگران رو درک کنیم؟

انقدر سخته یک لحظه خودمون رو جای طرف بذاریم و به این فکر کنیم که براش رااااه حل پیدا کنیم؟

و اگر نمیتونیم حداقل آرومش کنیم؟

یا باز نمیتونیم هیچی نگیم و بریم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چی شد الان اون خانوم 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
باید بره دکتر عزیزم  عکس از نت پیدا کردن فقط وقت خودشو میگیره ایشون باید اورژانسی بره دکتر

آره همینو باید گفت بهش 

نه که توهین و انگ بی حیا بودن بهش بزنن و گزارش بزنن

شاید اگر دو نفر فرصت پیدا میکردن بهش بگن متوجه میشد باید اورژانسی بره دکتر ولی کامنت ها هنوز به یه صفحه نرسیده بود تاپیکش تعطیل شد

عیب نداره! میشه به پزشک ارجاعش داد و آرومش کرد  نمیتونیم آرومش کنیم حداقل توی این وضعیت ا ...

بعد میدونی خیلی از بلاها که سرمون میاد میگم اااا خدایا چرا من اخه من چه کار کردم؟!!نمیدونن همین گوشه و کنایه ها همین دل لرزوندن و شکستنا همین اخ و پیف کردنا انرژی منفیش بازتاب شدیدی برای خودمون داره

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪

سلام دوستان وقت بخیر 

گروه زدم واتس اپ با کمترین هزینه بیشترین اطلاعاتو داشته باشید.

مشاوره خصوصی هم هرکس خواست دایرکت پیام بده.

مطالبی که دراختیار شما دوستان قرار میدم:

باور*تغییر باور .*جذب*درخواست کردن *تجسم خلاق.*کلام *قدرت سوال کردن.*درمورد واقعیت خودمون*احساس*ارتباطات*تند خوانی…*هدف گذاری..*عزت نفس*توحید*ثروت*فرشتگان*سابلیمینال بیوکنزی .*بازی فراوانی *

اذکار مجرب *

خلاصه کتاب های معروف روانشناسی*

کلیپ واهنگ های انگیزشی *

برای اطلاع از قیمت دایرکت.🌹

2706