2737
2734

خدا از اونايي كه ميرن بعضي ها رو بدبخت ميكنن با اين كارا نگذره ،

ديروز رفتم آرايشگاه همه ميناليدن 

خانم آرايشگر ميگفت تو مغازه ام دعا ديدم براي رزق بند 

يعني خيلي تعجب كرده بودم 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ینفر از خانواده شوهرم نمیدونم کدومشون شوهرم چیز خور کرده تا عشقش بمن از بین بره، از اول ازدواجمون بدشانسی اوردیم، دو سه بار الکی هم دعوامون شد خداروشکر زود آشتی کردیم، تازگی فهمیدیم جادو جمبل تو کار بوده اونم زیاد چندین بار، خدا لعنت کنه همه خونه برندازارو

مامانِ لیانا
2738
ینفر از خانواده شوهرم نمیدونم کدومشون شوهرم چیز خور کرده تا عشقش بمن از بین بره، از اول ازدواجمون بد ...

عزيزم خودت رويه آب هفت بار اية الكرسي بخون بده دست همسرم و  هم همون آيه محبت تو بقره اس بخون و بده شوهرت ان شاء الله مهرش بيشتر بشه عزيزم 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
خونهه ي دوست بابام نزديك يه قبرستون قديميه  به بابام گفته هر روز صبح زود خانم هايي ميبينم كه م ...

هیچ میدونستی بعضیا میرن همون قبرستون ک مرده رو تازه دفم کردن میرن اعضای بدنشو درمیارن واسه طلسم؟

هیچ میدونستی بعضیا میرن همون قبرستون ک مرده رو تازه دفم کردن میرن اعضای بدنشو درمیارن واسه طلسم؟

واقعاااااا خدا ازشون نگذره 

بخدا يه شب من داشتم از جايي ميومدم چند تا دختر پونزده ساله يا يكم بزرگتر ديدم با چند تا كاغذ و دفتر و دستكت ديدم كه از قبرستون ميومدن واااي من ترسيدم 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
واقعاااااا خدا ازشون نگذره  بخدا يه شب من داشتم از جايي ميومدم چند تا دختر پونزده ساله يا يكم ...

بله عزیزم ولی پیشنهاد میکنم برو سجین 1و3رو دانلود کن همین الان بیین واقعیت هارو میفهمی

سجین ینی زندان جن ها ک دعا نویس ها آزادشون میکنن از طریق جادو