1676
1605
من بچم 1.5، برام سواله از کی جداش کنم.  الان که رو تخت خودمون میزارم،  شبا همش شیر میخوره

یه روانشناس معروف حالا اسمشو نمیدونم گفته شش ماه تو رختخواب با مادر، تا دو سالگی تو دو رختخواب کنار مادر

بع از سه سالگی هم تو اتاق دیگه

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

خواهرشوهرمن با پسر هفت سالش روتخت میخوابه شوهرش اتاق دیگه هفت ساله باشوهرش نخوابیده فقط چسبیده به پس ...

بیشترین ضربه رو اول به پسرش زده چون پسر از سن سه چهار سالگی به بعد نباید پیش مادر بخوابه و بدنش در تماس مادر باشه.دومین ضربه هم به رابطه عاطفیش به همسرش زده

یه روانشناس معروف حالا اسمشو نمیدونم گفته شش ماه تو رختخواب با مادر، تا دو سالگی تو دو رختخواب کنار ...

بله،  به شرطی که بچه بعد 6 ماهگی غذابخوره،  شب نهایت دوبار بیدار شه شیر بخوره،  بچه من بزور یه لقمه شام گذاشتم دهنش کلا تا صبح وصله بهم😤😤

1522
گلم ۴تا تخت تو یه اتاق که جا نمیشه😁تو اتاق خودشون

آخه ما تخت بچه ها رو گوشه ها گذاشتیم دوتان

با بچه یک سالم هم وسط اتاق با شوهرم تو رختخواب میخوابیم

تخت خودمون تو اتاق دیگست بر مواقع خاص

آخه ما تخت بچه ها رو گوشه ها گذاشتیم دوتان با بچه یک سالم هم وسط اتاق با شوهرم تو رختخواب میخوابیم ...

وایوخیلی سخته که چرا بچه هاتون عادت نمیدین

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪
8
وایوخیلی سخته که چرا بچه هاتون عادت نمیدین

تا صبح هر کدوم یبار حداقل بلند میشه یا برا آب یا خواب بد اکثر شبا، حالا کوچیکه رو که از شیر گرفتم جداشدن میکنم

شوهرم میگه من چند ماه جدا شم بعد تو بیا تو اتاق تا عادت کنن ولی نمیتونم بدون اون بخوابم تازه اگه جدا شه بچه ها هم میرن پیش اون مطمئنم

تا صبح هر کدوم یبار حداقل بلند میشه یا برا آب یا خواب بد اکثر شبا، حالا کوچیکه رو که از شیر گرفتم جد ...

نه بابا جفتتون جدا شین دو سه روز سختی داره عادت میکنن.لیوان اب و شبشه شیر بچتو اگر شیر میخوره بذار تو اتاق خودشون بردارن.تازه به بزرگه یاد بده اگر کوچیکه شب گریه کرد شیششو بده دستش.من دخترم که ۴ سالشه برادر ۲۱ ماهشو اروم میکنه اگر یوقت بد خواب بشه

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪