1507
1482

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1473

پسر من سه و نیم سال 

اره از دوسالگی اینا جدا بود تا یکی دو ماه پیش خواب ترسناک دید دیگه ترسو شده باید پیشش باشیم

برای اینکه سایه من توو سایت همیشه بالا سرتون باشه صلوات بفرست                                                                           

دخترم ۴سال ونیمه کنارمن اصلاجدانمیشه گریه میکنه بایددستم تودستش باشه چندبارخواستم جداش کنم باگریه شبانه آمده کنارم خوابیده

چه سخت هست تنگ ماهی بودن🌺اگربشکنی قاتلی 😢واگرنشکنی زندانبان😭
1485

۵ونیم و ۲ونیم ساله بله تو اتاق خودشون میخوابن

نمیدونم چرا تو نی نی سایت علاقه دارن پروفایل آدمو کپی کنن،نکن خواهر من  ،بخدا دزدی حساب میشه،   پروفایل هرکس مال خودشه چون با اون شناخته میشه   گفتند که او عاشق گیسوی کمند است ، موهای من از عصر همان روز بلند است  

از نوزادی که اتاق جدا میتونن داشته باشن حالا چند تا بچه تو یه اتاق اشکال نداره ولی با پدر مادر از همون اول نخوابن بهتره 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

سه سال و نیم بله دوسالش شد جداش کردم

انواع پالتو مانتو روسری و... با کیفیت عالی و قیمت مناسب. کانال ما @sahelmezoonیپج اینستاگراممون هم با ایدی sahel.mezoon با مدت زمان فعالیت بیشتری از کانال در خدمت شماست. بهمون سر بزنید😍😍😍

۲سال و نیم 

همه باهم یجامیخابیم

خیلی وابستس 

دیشب جام باشوهرم عوض شده بود همیشه من وسط میخابم ایندفه شوخرم وسط ما خابیده بود نصفه شب بلند شده بود دیده بود نیستم و باباش کنارشه پاشده بود اومده بود پیشه من و سرشو گزاشته بود بالش من و خابیده بود

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍
1403
1508