1648
1632

نمیدونم چراسوال دارم جواب نمیدین من پریودم منظم بود نه ماه اقدامم بعدش سری قبلش یه روز جلوانداختم بعددوروزعقب الان چهاروز جلوانداختم ینی نشونه ادنادگی بدن یان؟

دوستان میشه بادلای پاکتون برام یه صلوات بفرستین  منم مامان بشم😍🙏اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

دیدین جواب نمیدین

دوستان میشه بادلای پاکتون برام یه صلوات بفرستین  منم مامان بشم😍🙏اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

متاسفانه تجربه ای ندارم امیدوارم با تجربه ها  کمک کنن

اگه ی لحظه از ته دلتون برام دعا کنین گره از کارام باز شه خیلی بهم محبت کردین شاید خدا به خاطر دل پاک شما بهم نظر کنه❤مرسی

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1522

منم ۲،۳ ماه اخیر پریودهام نامنظم شده بود در صورتی که همیشه منظم بود.این ماه بی بی چک زدم مثبت شد

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کار خوبه خدا درست کنه.....

آره عزیزم از قدیم میگن وقتی تو اقدامی و چند روز جاو عقب میفته پریودیا یعنی رحم داره آماده میشه برا بارداری

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
1614
منم ۲،۳ ماه اخیر پریودهام نامنظم شده بود در صورتی که همیشه منظم بود.این ماه بی بی چک زدم مثبت شد

البته اگه این نامنظمی دلیلی نداشته باشه.واسه من بدون دلیل بود و همه چیم خوب بود

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کار خوبه خدا درست کنه.....

مبارک عزیزم دعاکن برام‌ماه بعدمامان بشم

آره عزیزم از قدیم میگن وقتی تو اقدامی و چند روز جاو عقب میفته پریودیا یعنی رحم داره آماده میشه برا ب ...

ممنون گلم

1626
گلم تو اقدام پریودی عقب جلو میشه. برا خودم اینجور بود منم منظم منظم بودم رفتم برای اقدام پریودیم عق ...

دعاکن برام

ممنون ازراهنماییتون