2703
2553

سلام دوستان.کسایی که اومدن تو این تاپیک حتما درد کشیدن و میدونن چه درد بدی هست و احتمالا مثل من از عمل و لیزر هم میترسن

کلا روح‌و روان آدم و بهم میریزه 

البته میگن افسردگی هم میدونه عاملش باشه

خب اول تجربه های خودمو میگم

من بواسیر داشتم یعنی بیرون زدگی و درد هنگام دفع

همه پمادارو امتحان کردم خیلی موثر نبودن

اول تغذیه رو درست کردم آب فراوان-اجیر و برگه زردآلو و میوه های ملین و سبزیجات

برنج و کم کردم و غذاهای پر فیبر خوردم

اگرم تونستین حتما ورزش کنید

و اما نکته طلایی ...قرص ویتامین E که خیلیا جواب گرفتن و بیرون زدگی و تا حد زیادی داخل برده

روش مصرف ...قرص و سوراخ کنید و بزنید رو انگشت و بمالید روی بواسیر و یه بند انگشتم داخل مقعد

حالا اگه شماهم تجربه ای دارین لطفا بیاید بگید🤗🤗

تنها چیزی که رو من اثر داره ورزشه 

ببین من داغونما خونریزی در حد پریود و اینام دارم درد وحشتناااک فقط ورزش روم جواب میده

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
من روز زایمان دچارش شدم خوبه سز بودم طبیعی زایمان میکردم ک...پاره میشد😂😂

منم قبل و دوران بارداری درگیرش بودم

بعداز زایمان خوب شدم البته رعایت کردم که یوبس نشم

پماد رکتول رو امتحان کردی؟

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
خانمها سبوس گندم و جو هم توی غذاهاتون بریزید باعث میشه فشار اسمزی داخل روده زیاد بشه و آب وارد رود ...

از کجا بخریم

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
من همه رو امتحان کردم رو من که تاثیر نداشت ویتامین e بهتر  بود

من با رکتول خوب شدم

البته یوبس نشدن هم بی تاثیر نبود

نابود شدم چند سال پیش

الانم یوبس شم باز خفیف برمیگرده که اگه انتی همورویید نزنم شدید میشه

فقط برا بارداری و زایمان میترسم...

2706