2410
2553
عنوان

لتروزول و رازیانه

875 بازدید | 12 پست

امروز روز ۷پری ام.پریم تموم شده یک روزه.دکتر از روز پنج روزی ۳تا لتروزول داده تا روز ۹و۱۰برم سونو.حالا ب نظرتون حالا ک پری تموم شده. رازیانه بخورم هر روز یا نه؟؟اگه کسی لتروزول خورده و رازیانه بگه لطفااااا

همزمان خوب نیست تداخل داره همون لتروزول رو بخور

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
تا حالا سونو فولیکول نرفتم و لتروزول بار اوله میخورم

کدوم دکتری واسهت بدون سونو لتروزول تجویز کرده اونم روزی سه تا!!!!

دختر دکترتو عوض کن هیچی حالیش نیست

نگو که سرخود داری میخوری!!!!

به سختی به دستش اوردم. خدا دامن همه منتظرهارو زود زود سبز کنه انشالله
2714

کیست داری درست میکنی واسه خودت از ما گفتن روز دوازده پری برو سونو حتما بین روزهای ده تا دوازده هر روزی برات مقدوره این داروها هورمونیه شوخی بردار نیست

به سختی به دستش اوردم. خدا دامن همه منتظرهارو زود زود سبز کنه انشالله
کیست داری درست میکنی واسه خودت از ما گفتن روز دوازده پری برو سونو حتما بین روزهای ده تا دوازده هر رو ...

عزیزم مگه رازیانه کیست سازه؟ من کیست دارم برام ال دی تجویز کرد امروز... رازیانه و ال دی رو هم نمیشه با هم خورد؟

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
کدوم دکتری واسهت بدون سونو لتروزول تجویز کرده اونم روزی سه تا!!!! دختر دکترتو عوض کن هیچی حالیش نیس ...

خب سونو روز هفت پری رفتم.با کلومیفن دوماه نتیجه نگرفتم اینبار ی دکتر دیگه برام لتروزول نوشت با داکسی سایکلین گفت بخور تا روز نه یا ده برم سونو ک ببینه فولیکولام چ اندازهس

کیست داری درست میکنی واسه خودت از ما گفتن روز دوازده پری برو سونو حتما بین روزهای ده تا دوازده هر رو ...

وقتی هفت ماهه اقدام کردم سالم سالمیم و نشده رو اوردم ب قرصای تحریک تخمک گذاری.چیکار کنم دیگه

اره دیگه دکترم همینو گفت برم واسه سایز فولیکولام