2726

عزیزان من معلم هستم یکی از دانش آموزام بیش فعال به قدری اذیت میکنه سرکلاس که نمیتونم کلاسمو کنترل کنم واقعا خسته شدم فکر کنید یکدفعه خودشو میندازه زمین میکشه رو زمین بلندش که میکنی شروع میکنه به گاز گرفتن و اصلا متوجه کار هاش نیست به خدا نمیدونم چیکار کنم خیلیم دوسش دارم چون میدونم مشکل داره اصلا سعی نمیکنم باهاش بد رفتاری کنم ولی یکدفعه از کلاس فرار میکنه و میره بیرون من باید کلاس رو رها کنم برم دنبالش از همه برنامه هام عقب افتادم خواهش میکنم هر کمکی از دستتون بر میاد بگید 😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم تو پیش دبستانی یه پسره این مدلی داشتم . دهنمو سرویس کرده بود . گناه داشت بیچاره خواهرش میگفت تو خونه هم اینقد اذیت میکنه بابام با کمربند میزنتش . ۱۷ نفر یه طرف این یکی یه طرف . بیارش ردیف جلو روبروی خودت بشونش . همون اول بهش بگو درسم تموم شد نفره اول ازت درس میپرسم بلد باشی برچسب میگیری . یا واسش یه چیزای کوچولو بخر به هوای اینکه امروز ساکت بود یا بچه خوبی بود یواشکی بهش بده

عزیزم من دانشجو معلمم 

تجربه ی کار کردن با دانش آموز بیش فعال دارم 

و واقعا سخته

اول اینکه باهاشون مهربون و صبور باش

به رسمیت بشناسشون

بهشون تکالیف کمتر بده

برای انتقال مطالب از وسایل کمک آموزشی و بازی استفاده کن

توی فعالیت های مشارکتی شرکتشون بده حتما

توضیح مطالب درس گام به گام و شفاف باشه

قرص و دارو به تنهایی کافی نیست خانواده هاشون باید خیلی بیشتر همکاری کنن

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡