2737
2734
عنوان

خيلي دلم گرفته😔

320 بازدید | 28 پست

بعد از چند سال زحمت واسه اين زندگي بعد كلي ارزو و لحظه شماري براي رفتن زير يك سقف بعد كلي جهاز خريدن با ذوق و شوق بايد جدابشم

من خيلي عاشق بچم كلي از زندگي عقب افتادم واقعا خستم يعني ميشه باز از نو با يكي ديگه شروع كرد 😔واقعا نميكشم با يكي ديگه از صفر شروع كنم

خدا هست و خدا هست و خدا هست.....🙏🏻💔

چ اتفاقی افتاده؟ 

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ اتفاقی افتاده؟ 

من خيلي مشكلات داشتم يعني هيچ رقمه جاي موندن نيست خيلي تلاش كردم ولي اون بي نهايت نامرد بود من بدون هيچي خواستمش هيچي اينهمه سال به پاش تو عقد موندم هيچوقت نميبخشمشون

2731

من مشكلم يكي دو تا نيست خيانت تحت سلطه بودن خانوادش يكسال رها كردن من و رفتن شرايط سختي كه برام گذشته كه همش بهانس برا نخواستنش

2738
من خيلي مشكلات داشتم يعني هيچ رقمه جاي موندن نيست خيلي تلاش كردم ولي اون بي نهايت نامرد بود من بدون ...

خداتو شکرکن حداقل نرفتی خونه ت، من که دو سال خونه داری کردم.چقد همو دوستداشتیم، حیف زندگیمون،من که دیگه اینقد از خدا دلگیرم و ناشکری میکنم خودم موندم

يه صلوات واسه عاقبت بخیر شدنم ميفرستين،ممنونم.
من خيلي مشكلات داشتم يعني هيچ رقمه جاي موندن نيست خيلي تلاش كردم ولي اون بي نهايت نامرد بود من بدون ...

عزیزم برات دعا میکنم بتونی خیلی زود فراموشش کنی و یه زندگی جدید رو شروع کنی با کسی که لیاقتتو داشته باشه❤️

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
سرهیچوپوچ. خانواده ی عوضیه بدش باعث شدن زندگی قشنگ مون ازهم بپاشه. غرورو و وسواس فکری هم بسیارزیاد ...

برا من هم خودش شيطان بود هم خانوادش امروز خيلي نشستم فكر كردم كه چندين سال عاشق كي بودم ترسيدم دلم برا خودم سوخت اون يه شيطان دو رو بود

سرهیچوپوچ. خانواده ی عوضیه بدش باعث شدن زندگی قشنگ مون ازهم بپاشه. غرورو و وسواس فکری هم بسیارزیاد ...

من هنوز جدا نشدم هنوز روزايي سختي در پيش دارم بايد بجنگم برا حقم

2706